26.02.2019 17:58

Kraków Live Music Festival 2019 [DATA, ARTYŚCI, BILETY]

Latem 2019 roku w Krakowie po raz dwunasty odbędzie się Kraków Live Music Festival. Sprawdźcie, kto wystąpi na imprezie i gdzie kupicie bilety na wydarzenie!

Kraków Live Music Festival
foto: livefestival.pl

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal organizowany przez Alter Art. Impreza składa się z dwóch scen, na których odbywają się występy, miasteczka gastronomicznego oraz miejsca, gdzie można znaleźć wiele atrakcji kulturalnych. Organizatorzy w ramach promocji Krakowa nawiązują współpracę z miejscowym Muzeum Narodowym, Muzeum Sztuki Współczesnej czy Cricoteką. Impreza w 2019 roku doczeka się swojej dwunastej odsłony.

Kraków Live Music Festival 2019 - kiedy się odbędzie?

Festiwal odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 roku. Organizatorzy tłumaczą wybór daty faktem, że festiwal ma być istnym zwieńczeniem sezonu imprez plenerowych w Polsce.

Muse na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]
Muse na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]
Przeczytaj także Muse na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]

Kraków Live Music Festival 2019 - kto zagra?

Na Live Music Festivalu zawsze pojawiają się gwiazdy światowego formatu. Przez liczne edycje imprezy przewinęły się dziesiątki świetnych wykonawców różnych gatunków muzycznych. Na scenie krakowskiego wydarzenia fani oglądali już Lanę Del Rey, Foals, Massive Attack, Muse, Interpol, Placebo, The Killers, Biffy Clyro, Editors, 30 Second To Mars, The Prodigy, Rihannę, czy Kaiser Cheifs. Imprezę odwiedzają również polskie gwiazdy. Przez festiwalowe sceny przewinęła się już Coma, O.S.T.R., Indios Bravos, Brodka, Łąki Łan, Dawid Podsiadło czy Łona

Na Kraków Live Music Festival 2019 wystąpią:

  • Post Malone
  • DJ Snake
  • Macklemore
  • Years & Years
Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]
Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]
Przeczytaj także Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]

Kraków Live Music Festival 2019 - bilety

Bilety na Kraków Live Music Festival 2019 będą dostępne do kupienia już wkrótce za pośrednictwem AlterSklepu. Chociaż nie ogłoszono jeszcze żadnego wykonawcy, który pojawi się na wydarzeniu, zainteresowanie imprezą na Facebooku zadeklarowało już przeszło 8 tysięcy osób. 

Zobacz też: >>Mystic Festival 2019. Znamy pełny line-up imprezy<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Koncerty Kraków Live Festival