11.05.2016 12:50

Kreator i Sepultura zagrają w Warszawie

Zapowiada się niezła gratka dla fanów mocnego grania. Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Kreator i Sepultura zagrają w Warszawie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

To będzie naprawdę porządna dawka metalowego brzmienia. Już 15 lutego 2017 roku na jednej scenie zaprezentują się Kreator, Sepultura, Soilwork oraz Aborted. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Kreator poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po dwóch latach powraca do Europy, by zagrać szereg koncertów w ramach trasy.

Zespół, który istnieje już od 32 lat, jest jednym z pionierów niemieckiej szkoły thrash metalu. Studyjną dyskografię grupy zamyka krążek „Phanton Antichrist” z 2012. Natomiast rok 2016 to premiera podwójnej kompilacji kapeli zatytułowanej „Love Us Or Hate Us - The Very Best Of The Noise Years 1985-1992”.

Sepultura często odwiedza Polskę, przy czym ostatni raz zespół zagrał w naszym kraju w 2015 roku promując wydany w 2013 roku krążek „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart”.

Kapela obecnie nagrywa 14. studyjną płytą, która ma się ukazać jeszcze w 2016 roku. Sepultura co rusz udostępnia kolejne wideo z pracy w studiu:

Kolejnymi zespołami, które pojawią się w Warszawie będą szwedzki Soilwork promujący krążek „The Ride Majestic” oraz belgijski Aborted, który wydał w kwietniu 2016 roku album „Retrogore”.

Jeżeli jesteście zainteresowani warszawskim koncertem metalowych kapel to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia:

Bilety na ten występ są do nabycia w cenie 125 złotych w przedsprzedaży oraz 140 złotych w dniu koncertu.

Wybierzecie się na warszawski koncert Kreatora, Sepultury, Soilwork i Aborted?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Kreator Sepultura