Kreator i Sepultura zagrają w Warszawie

Aleksandra Degórska
11.05.2016 12:50
Kreator i Sepultura zagrają w Warszawie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zapowiada się niezła gratka dla fanów mocnego grania. Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

To będzie naprawdę porządna dawka metalowego brzmienia. Już 15 lutego 2017 roku na jednej scenie zaprezentują się Kreator, Sepultura, Soilwork oraz Aborted. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Kreator poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po dwóch latach powraca do Europy, by zagrać szereg koncertów w ramach trasy.

Zespół, który istnieje już od 32 lat, jest jednym z pionierów niemieckiej szkoły thrash metalu. Studyjną dyskografię grupy zamyka krążek „Phanton Antichrist” z 2012. Natomiast rok 2016 to premiera podwójnej kompilacji kapeli zatytułowanej „Love Us Or Hate Us - The Very Best Of The Noise Years 1985-1992”.

Sepultura często odwiedza Polskę, przy czym ostatni raz zespół zagrał w naszym kraju w 2015 roku promując wydany w 2013 roku krążek „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart”.

Kapela obecnie nagrywa 14. studyjną płytą, która ma się ukazać jeszcze w 2016 roku. Sepultura co rusz udostępnia kolejne wideo z pracy w studiu:

Kolejnymi zespołami, które pojawią się w Warszawie będą szwedzki Soilwork promujący krążek „The Ride Majestic” oraz belgijski Aborted, który wydał w kwietniu 2016 roku album „Retrogore”.

Jeżeli jesteście zainteresowani warszawskim koncertem metalowych kapel to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia:

Bilety na ten występ są do nabycia w cenie 125 złotych w przedsprzedaży oraz 140 złotych w dniu koncertu.

Wybierzecie się na warszawski koncert Kreatora, Sepultury, Soilwork i Aborted?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.