09.06.2015 11:42

Kto zagra przed Linkin Park w Rybniku?

My już wiemy! Sprawdźcie, kto wystąpi w roli supportu na koncercie, który odbędzie się już 25 sierpnia 2015 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku...

Kto zagra przed Linkin Park w Rybniku?
foto: 0070141/Reporter/East News

Przed amerykańską sławą pojawią się rodacy Chestera Benningtona i jego kolegów, czyli The Last Internationale oraz dowodzony przez Piotra „Glacę” Mohameda, My Riot.

Pierwszy z zespołów pochodzi się z Nowego Jorku i gra rocka. Grupa została założona przez gitarzystę Edgey'a Piresa i wokalistkę Delilę Paz, a jednym z członków jest znany z Rage Against The Machine i Audioslave, Brad Wilk. Dołączenie perkusisty do składu nastąpiło za sprawą Toma Morello. Kapela ma na razie na koncie tylko jeden album - „We Will Reign” z 2014 roku oraz starszą o rok EP-kę „New York, 'I Do Mind Dying”.

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert Linkin Park w Polsce, tak mówi o The Last Internationale:

"

To młody zespół, bo funkcjonują zaledwie od 2013 roku. Mają już jednak na swoim koncie sukcesy, o czym najlepiej świadczy fakt, że zostali dostrzeżeni przez grupę Linkin Park.  "

Na Stadionie Miejskim w Rybniku nie zabraknie także polskiego akcentu muzycznego w postaci My Riot - projektu Piotra „Glacy” Mohameda oraz DJ'a i producenta muzycznego Macieja Jaskółkowskiego. Grupa również nagrała tylko jeden studyjny album, ale zdążyła już zagrać kilka znaczących koncertów przed ogromną publiką, jak ten na Przystanku Woodstock w 2012 roku.

Mamy nadzieję, że Chester Bennington zaprezentuje się przed polską publicznością w pełni sił i nie złamie już kostki. Z pewnością możemy być jednak spokojni o głos wokalisty Linkin Park, bo nawet bez oprawy muzycznej brzmi on zachwycająco.

Ceny biletów:

General Admission 193 zł

Golden Circle 283 zł

Golden Circle Early Entrance 363 zł

Trybuny 223 zł

Premium VIP 699 zł

Wybieracie się na koncert Linkin Park w Rybniku?

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty Linkin Park My Riot