08.06.2015 11:17

Kto zagra przed Motorhead w Warszawie?

My już wiemy! Sprawdźcie, kto wystąpi w roli supportu na koncercie, który odbędzie się już 6 lipca 2015 roku na warszawskim Torwarze...

Kto zagra przed Motorhead w Warszawie?
foto: PHOTOSHOT / REPORTER / East News

Tęskniliście za Lemmym i życzyliście mu zdrowia? Wasze prośby zostały wysłuchane i już 6 lipca 2015 roku będziecie mogli usłyszeć grupę Motorhead na żywo.

Na scenie przed brytyjską kapelą wystąpi warszawski zespół heavymetalowy – Scream Maker!

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zaprosiła Motorhead do Polski, tłumaczy dlaczego wybór padł właśnie na tę kapelę.

"

Koncert w Warszawie będzie więc bez wątpienia dużym muzycznym wydarzeniem. Jestem przekonany, że Scream Maker doskonale wpisze się w klimat tego koncertu. "

Scream Maker został założony w 2010 roku. Gra muzykę kojarzoną z latami osiemdziesiątymi, drapieżnymi riffami, klasycznym brzmieniem i intrygującymi melodiami. Zespół ma na swoim koncie dwa wydawnictwa płytowe. Ostatnie, „Livin' in the Past”, dostępne jest na całym świecie dzięki Amerykanom z wytwórni Perris Records).

Warszawski zespół współpracował też z Jordanem Rudessem, klawiszowcem legendarnego zespołu Dream Theater. Zagrał niemal 200 koncertów w kraju i za granicą. Ma również za sobą dwie trasy koncertowe w Chinach, gdzie wystąpił na jednym z największych tamtejszych festiwali (Strawberry Festival). To właśnie Scream Maker za pomoc przy wydaniu płyty, umożliwił fanom umieszczenie  twarzy na okładce kolejnego krążka!

Przypominamy, że Motorhead poinformował o wydaniu swojego 22. studyjnego albumu! Płyta będzie się nazywać „Bad Magic” i zostanie wydana 28 sierpnia 2015 roku. Być może uda nam się usłyszeć kilka kawałków z nowego krążka na polskim koncercie Motorhead...? Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM, bilety można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

Golden Circle 290 zł

Płyta 229 zł

Trybuny 210 zł

Wybieracie się na koncert?

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Motorhead Scream Maker