Kto zagra przed Motorhead w Warszawie?

Magda Słomka
08.06.2015 11:17
Kto zagra przed Motorhead w Warszawie? Fot. PHOTOSHOT / REPORTER / East News

My już wiemy! Sprawdźcie, kto wystąpi w roli supportu na koncercie, który odbędzie się już 6 lipca 2015 roku na warszawskim Torwarze...

Tęskniliście za Lemmym i życzyliście mu zdrowia? Wasze prośby zostały wysłuchane i już 6 lipca 2015 roku będziecie mogli usłyszeć grupę Motorhead na żywo.

Na scenie przed brytyjską kapelą wystąpi warszawski zespół heavymetalowy – Scream Maker!

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zaprosiła Motorhead do Polski, tłumaczy dlaczego wybór padł właśnie na tę kapelę.

Koncert w Warszawie będzie więc bez wątpienia dużym muzycznym wydarzeniem. Jestem przekonany, że Scream Maker doskonale wpisze się w klimat tego koncertu.

Scream Maker został założony w 2010 roku. Gra muzykę kojarzoną z latami osiemdziesiątymi, drapieżnymi riffami, klasycznym brzmieniem i intrygującymi melodiami. Zespół ma na swoim koncie dwa wydawnictwa płytowe. Ostatnie, „Livin' in the Past”, dostępne jest na całym świecie dzięki Amerykanom z wytwórni Perris Records).

Warszawski zespół współpracował też z Jordanem Rudessem, klawiszowcem legendarnego zespołu Dream Theater. Zagrał niemal 200 koncertów w kraju i za granicą. Ma również za sobą dwie trasy koncertowe w Chinach, gdzie wystąpił na jednym z największych tamtejszych festiwali (Strawberry Festival). To właśnie Scream Maker za pomoc przy wydaniu płyty, umożliwił fanom umieszczenie  twarzy na okładce kolejnego krążka!

Przypominamy, że Motorhead poinformował o wydaniu swojego 22. studyjnego albumu! Płyta będzie się nazywać „Bad Magic” i zostanie wydana 28 sierpnia 2015 roku. Być może uda nam się usłyszeć kilka kawałków z nowego krążka na polskim koncercie Motorhead...? Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM, bilety można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

Golden Circle 290 zł

Płyta 229 zł

Trybuny 210 zł

Wybieracie się na koncert?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.