Kult ogłosił koncert w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

06.05.2021 16:33
Kult w Krakowie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Stęskniliście się za koncertami? Zapewne duże imprezy masowe szybko nie wrócą, ale kolejne zespoły decydują się na spotkania z fanami na żywo.

Za koncertami tęsknią zarówno fani, jak i artyści. Wielbiciele grupy Kult mają jednak powody do radości, bo zespół właśnie zapowiedział wielki koncert w Krakowie.

Kult ogłosił koncert w Krakowie

27 sierpnia 2021 w Krakowie wystąpi Kult. Wydarzenie odbędzie się na wolnym powietrzu. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Polecamy

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak "Arahja", "Hej czy nie wiecie", "Dziewczyna bez zęba na przedzie" czy "Baranek". Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 27 sierpnia 2021 legendarna grupa zagra dla krakowskiej publiczności koncert plenerowy.

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również będzie i tym razem a ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Kult zagra 27 sierpnia 2021 w Krakowie, w Hype Parku. Bilety przedsprzedaż:

  • Miejsca stojące płyta – 120 zł w dniu koncertu 130 zł
  • Miejsca siedzące – 150 zł w dniu koncertu 160 zł

Uwaga! Ograniczona sprzedaż biletów

Bilety z Ticketmaster, eBilet, EMPIK i Going są dostępne od ręki. Bilety kolekcjonerskie od 1 lipca 2021. Bilety tradycyjne są dostępne w sieci EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Zespół powraca z nowym albumem "Ostatnia płyta" - tak właśnie będzie nosić tytuł najnowszy krążek grupy Kult.

Zobacz również: "Mom hercklekoty jak na Ramsztajnie". Spodek świętuje 50-lecie billboardami w gwarze śląskiej [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.