Kvelertak zagra koncert w Warszawie
Robert Skowronski
20.06.2017 10:11
Kvelertak zagra koncert w Warszawie Fot. materiały prasowe

Norweski zespół już 22 czerwca 2017 roku wystąpi w klubie Proxima w Warszawie. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Kvelertak powstał w roku 2007 roku, a po trzech latach światło dzienne ujrzał debiutancki album zatytułowany po prostu „Kvelertak”, który sprawił, że zespół okrzyknięto w Norwegii prawdziwą sensacją. Płytę charakteryzuje oryginalne współbrzmienie energicznego rock and rolla, black metalu oraz punka, zaś teksty grupy odwołują się do mitologii nordyckiej.

4 marca 2013 roku premierę miał drugi album zespołu - „Meir”. Płyta była jednocześnie cięższa i bardziej przebojowa od debiutu. Fani zespołu czekali kolejne 3 lata, aż kapela wraz z wytwórnią Roadrunner Records ogłoszą premierę kolejnego longplaya. W końcu nastał ten dzień, a krążek „Nattesferd” ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Promowały go 2 single - „1985” i „Berserkr”.

Zespół zawita do Warszawy już 22 czerwca 2017 roku. Koncert odbędzie się w klubie Proxima, a przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się wrocławski skład Morning Hookers. Wejść do klubu będzie można od godziny 19:00, zaś start imprezy przewidziano na 20:00. Bilety są dostępne w cenie 79 zł i 90 zł w dniu koncertu.

Mamy jednak dla Was dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy, że wypełnicie formularz konkursowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2017 roku do godziny 18:00. Zwycięzcy zostaną podani na tej stronie, a także dodatkowo poinformowani mailowo.

Zwyciężyli:

  • Adam G.
  • Jacek C.

Gratulujemy!

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.