20.06.2017 10:11

Kvelertak zagra koncert w Warszawie

Norweski zespół już 22 czerwca 2017 roku wystąpi w klubie Proxima w Warszawie. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Kvelertak zagra koncert w Warszawie
foto: materiały prasowe

Kvelertak powstał w roku 2007 roku, a po trzech latach światło dzienne ujrzał debiutancki album zatytułowany po prostu „Kvelertak”, który sprawił, że zespół okrzyknięto w Norwegii prawdziwą sensacją. Płytę charakteryzuje oryginalne współbrzmienie energicznego rock and rolla, black metalu oraz punka, zaś teksty grupy odwołują się do mitologii nordyckiej.

4 marca 2013 roku premierę miał drugi album zespołu - „Meir”. Płyta była jednocześnie cięższa i bardziej przebojowa od debiutu. Fani zespołu czekali kolejne 3 lata, aż kapela wraz z wytwórnią Roadrunner Records ogłoszą premierę kolejnego longplaya. W końcu nastał ten dzień, a krążek „Nattesferd” ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Promowały go 2 single - „1985” i „Berserkr”.

Zespół zawita do Warszawy już 22 czerwca 2017 roku. Koncert odbędzie się w klubie Proxima, a przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się wrocławski skład Morning Hookers. Wejść do klubu będzie można od godziny 19:00, zaś start imprezy przewidziano na 20:00. Bilety są dostępne w cenie 79 zł i 90 zł w dniu koncertu.

Mamy jednak dla Was dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy, że wypełnicie formularz konkursowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2017 roku do godziny 18:00. Zwycięzcy zostaną podani na tej stronie, a także dodatkowo poinformowani mailowo.

Zwyciężyli:

  • Adam G.
  • Jacek C.

Gratulujemy!

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty