Lady Pank wyprzedał marcowy koncert i zapowiedział kolejny. Kiedy zobaczycie kapelę?

02.03.2021 20:06
Lady Pank Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Lady Pank zagra w Stodole dodatkowy koncert, promujący album "LP 40". Pierwszy termin został wyprzedany.

Lady Pank zaprezentuje w Stodole na żywo materiał z nowej płyty dwukrotnie. Pierwszy koncert został wyprzedany i fani domagali się kolejnego terminu. Drugi występ promujący najnowszy album odbędzie się już 14 marca 2021 w warszawskiej Stodole.

Polecamy

Lady Pank wyprzedał marcowy koncert i zapowiedział kolejny [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zainteresowanie koncertem Lady Pank zaskoczyło zapewne sam zespół. Na wydarzeniu będzie promowany krążek "LP 40", który promują single "Drzewa", jak również "Ameryka" oraz utwór "Pokolenia". Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40. roku istnienia grupy.

Koncerty Lady Pank – LP 40 w Klubie Stodoła odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

Bilety w cenie 149 złotych można kupić na stronach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.