Lady Pank zagra specjalny koncert już w marcu. Grupa będzie świętować 40-lecie

15.02.2021 08:59
Lady Pank Fot. Karol Makurat/REPORTER

Grupa Lady Pank ogłosiła specjalny koncert z okazji 40-lecia działalności zespołu. Występ zaplanowano na marzec 2021. Sprawdź szczegóły występu!

Grupa Lady Pank powstała w 1981 roku we Wrocławiu. Formację założył Jan Borysewicz oraz Andrzej Mogielnicki, a ta wkrótce stała się jednym z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Muzycy w tym roku obchodzą 40-lecie działalności.

Z tej okazji artyści przygotowali dla fanów wyjątkowe wydawnictwo. Już 12 marca ukaże się jubileuszowy album Lady Pank "LP40". Materiał zapowiada singiel "Ameryka", którego możecie posłuchać poniżej:

Lady Pank zagra specjalny koncert w Warszawie

Jednak to nie koniec niespodzianek, które z okazji swoich urodzin przygotowała dla fanów grupa Lady Pank. Muzycy zapowiedzieli również wyjątkowy koncert z okazji tegorocznego jubileuszu.

Polecamy

Dzień po premierze płyty "LP40", czyli 13 marca 2021 roku Lady Pank wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. W trakcie koncertu muzycy po raz pierwszy i ostatni wykonają materiał z nowej płyty w całości na żywo. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że ilość biletów na koncert jest bardzo ograniczona.

Zespół zapewnia, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z panującymi zasadami, w reżimie sanitarnym.

Koncert Lady Pank w Klubie Stodoła odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniu będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu społecznego.

Lady Pank wystąpi w klubie Stodoła. Bilety

Bilety można kupować już na stronie ticketclub.pl oraz za pośrednictwem klubu Stodoła.

Cena wszystkich wejściówek jest taka sama i wynosi 149 złotych.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.