Lady Pank zagrali w Krakowie: "Strach się bać 2020" [ZDJĘCIA]

24.08.2020 11:02
Lady Pank zagrali w Krakowie: "Strach się bać 2020" [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

23 sierpnia 2020 w krakowskich Fortach Kleparz wystąpiła grupa Lady Pank. Weterani rocka po raz kolejny udowodnili, że czas się ich nie ima.

Festiwal Lato na Fortach od początku zapowiadał się niezwykle ciekawie. Spragnieni muzyki na żywo fani ucieszyli się z możliwości obejrzenia swoich ulubionych gwiazd na żywo. Organizatorzy całego przedsięwzięcia musieli sprostać ogromnej liście wymogów w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, co udało im się doskonale.

Lady Pank zagrał w Krakowie. Zobacz zdjęcia!

Kolejnym z zespołów, które zagrały na żywo w tym magicznym miejscu była legenda rocka, zespół Lady Pank. 1 sierpnia 2020 grupa ruszyła w letnią trasę koncertową pod hasłem "Strach się bać 2020". Dziś, w dobie niekończących się zawirowań, słowa jednego z największych przebojów zespołu, znowu zyskały na znaczeniu.

Przeczytaj także

Nie oznacza to jednak, że Lady Pank będzie teraz straszyć i przerażać. Legenda polskiego rocka, która w przyszłym roku będzie obchodziła swoje 40-lecie, wyruszyła w Polskę z pozytywnym przekazem, rock’n’rollową energią skumulowaną przez cztery miesiące przymusowego postoju i z całym bagażem przebojów znanych Polakom od czterech dekad. Choć podczas koncertów nie zabrakło muzycznych nowości.

Zobacz zdjęcia z koncertu w Krakowie:

Letnie koncerty plenerowe w Krakowie

Forty Kleparz bardzo dbają o bezpieczeństwo i komfort wszystkich fanów odwiedzających ten klub muzyczny. Uczestnicy imprez mogą być pewni, że zastosowano  wszelkie niezbędne środki ostrożności, a w trakcie koncertów mogą bawić się równocześnie w kilku oddzielnych strefach, co jeszcze bardziej sprzyja zachowaniu reżimu sanitarnego.
Najnowszy grafik koncertów w Fortach Kleparz prezentuje się następująco:

  • 13 września - Maria Peszek
  • 17 września - Paweł Domagała
  • 18 września - Jan - Rapowanie
  • 19 września - Jan - Rapowanie
  • 20 września - Ira
  • 25 września - Mrozu
  • 26 września - Happysad
  • 27 września - Nosowska

Dotychczas zakupione bilety nie tracą ważności, jeśli jednak nowy termin komuś nie odpowiada, można wystąpić o zwrot w miejscu zakupu (eBilet lub biuro Fortów Kleparz). To samo dotyczy odwołanego koncertu O.S.T.R.  
Koncerty będą się odbywać na dziedzińcach klubu Forty Kleparz w Krakowie, w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Bilety można kupić za pośrednictwem strony eBilet.  

Zobacz również: Sorry Boys zagrali w Krakowie. "Polska Florence" mimo nawałnicy nie zawiodła swoich fanów [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.