Legendarni metalowcy z Samael zagrają w Polsce. Muzycy uczczą 25-lecie albumu "Passage"

04.02.2021 13:44
Samael Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Szwajcarska grupa metalowa Samael rusza w europejską trasę koncertową. Muzycy zapowiedzieli wyjątkowy występ także w Polsce.

Grupa Samael na początku swojej działalności wykonywała muzykę blackmetalową i inspirowała się gigantami gatunku takimi jak Mayhem czy Darkthrone. Później jednak artyści zmienili styl, który można określić mianem industrial metalu. Muzycy grają już od prawie 35 lat.

Samael zagra koncert w Polsce w 2021 roku

W 1996 roku wydali album "Passage", który obchodzi w tym roku 25-lecie. Z tej okazji Samael postanowił wyruszyć w trasę koncertową. Europejskie występy metalowców zaplanowano na jesień tego roku, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną na świecie, nie ma pewności, czy faktycznie będą miały szansę się odbyć.

Polecamy

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Samael zagra w Polsce 16 października 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat. W roli ich suportu na scenie zobaczymy Szwedów z  Diabolical.

Samael w Polsce. Bilety

Bilety kolekcjonerskie są dostępne na stronie organizatorów koncertu - knockoutprod.net. Oprócz tego w wejściówki można zaopatrzyć się na ebilet.pl.

Ceny biletów:

  • Przedsprzedaż- 99 złotych
  • W dniu koncertu- 120 złotych

Jak ostrzegają organizatorzy:

Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz ebilet.pl!

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.