Limp Bizkit w Hali Wisły w Krakowie [GALERIA]

Magda Słomka
08.06.2015 16:20
Limp Bizkit w Hali Wisły w Krakowie [GALERIA] Fot. Dariusz Ptaszyński

Amerykański zespół wystąpił 7 czerwca 2015 roku w ramach festiwalu Rock In Summer. Obejrzyjcie galerię zdjęć z koncertu i sprawdźcie, jak bawiła się kapela i publiczność!

2015 rok to szczególny czas dla członków grupy Limp Bizkit. Zespół właśnie zaczął obchody 20-lecia istnienia oraz jest w trakcie prac nad nowym krążkiem. Muzycy oficjalnie przyjechali do Krakowa w ramach promocji nowego albumu, którego wydawnictwo planowane jest na ten rok, jednak fani tym razem nie usłyszeli nowych kawałków, a znane hity.

Zobaczcie, jak wyglądał występ świętującej kapeli!

Setlista

 1. 9 Teen 90 Nine
 2. Full Nelson
 3. Nookie
 4. The Truth
 5. Hot Dog
 6. My Way
 7. My Generation
 8. Livin' It Up
 9. Boiler
 10. Gold Cobra
 11. Rollin'
 12. Break Stuff
 13. Take a Look Around

Co z tą płytą?

Szósty studyjny album zatytułowany „Gold Cobra” miał premierę w 2011 roku i ukazał się dwa lata po reaktywacji oryginalnego składu Limp Bizkit. Na „Stampede Of The Disco Elephants” fani czekają już trzy lata. Czy gitarzysta, Wes Borland, wie, kiedy nowa płyta może ujrzeć światło dzienne? W lutym 2015 roku powiedział o tej sprawie zagadkowo...

Myślę, że krążek wyjdzie jeszcze w tym roku. Jeśli nie... to nie wiem. [śmiech] Nie wyobrażam sobie żeby zajęło nam to jeszcze więcej czasu. Fred bywał w studiu prawie każdego dnia przez wiele miesięcy i po prostu ciągle szlifował materiał.

Czekacie na nowy krążek kapeli?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.