10.02.2015 09:12

Limp Bizkit wystąpi w Polsce!

Zespół w czerwcu 2015 roku zagra w Krakowie. Amerykanie podobno przyjadą z nową płytą…

Limp Bizkit wystąpi w Polsce!
foto: Reporter / East News

Limp Bizkit wystąpi 7 czerwca 2015 roku w krakowskiej Hali Wisły w ramach festiwalu Rock In Summer. Muzycy promować będą nowy studyjny album. Krążek o roboczym tytule „Stampede of the Disco Elephants” jest już w finalnej fazie produkcji i powinien ujrzeć światło dzienne w marcu lub kwietniu tego roku.

Jedną z potwierdzonych piosenek, które wejdą na tę płytę, jest „Endless Slaughter”. Prawdopodobnie usłyszymy ją także w Krakowie.

Poprzedni krążek formacji, „Gold Cobra”, ukazał się w czerwcu 2011 roku. Dlaczego tyle czasu zajęło muzykom stworzenie kolejnego? O przyczynach opóźnień opowiadał niedawno gitarzysta Wes Borland.

"

Będę bezczelnie szczery w tym temacie. Nowy album przeszedł dużo przemian i wiele różnych sesji... Pracowaliśmy nad nim w pięciu różnych studiach nagraniowych. Wydaje mi się, że mamy jakieś 28 piosenek, może i więcej. "

Gdyby przypadkiem coś jeszcze im się obsunęło, powodów do radości Limp Bizkit i tak będzie miał w tym roku wiele. Zespół świętuje 20 lat na scenie i rusza w trasę koncertową po całym świecie. Rocznicę chce obchodzić również z polskimi fanami.

Bilety na koncert w Krakowie niedługo trafią do sprzedaży.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Limp Bizkit