17.08.2015 12:59

Linkin Park pobije rekord w Rybniku

5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzna ściana ledowa składająca się z kilku elementów. Wszystko po to, by koncert Linkin Park w Rybniku na długo zapadł w pamięci jego uczestników.

Linkin Park pobije rekord w Rybniku
foto: Linkin Park - Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Amerykańska formacja Linkin Park już 25 sierpnia 2015 roku zagra na rybnickim Stadionie Miejskim. Koncert będzie miał produkcję i oprawę godną największych wydarzeń muzycznych na świecie. Na stadionie stanie scena o szerokości 43 metrów i wysokości 21 metrów.

W oknie sceny umiejscowiona zostanie wielka ściana ledowa składająca się z 9 elementów. Oprócz niej z prawej i lewej strony sceny zamontowane zostaną ekrany boczne, a z kolei pośrodku sceny pojawią się dwie kurtyny diodowe. Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z segmentów pojawi się aż 27 kolumn.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park, stwierdził, że czegoś takiego w tym mieście jeszcze nie było...

"

To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku. Do tej pory rekord należał do Guns N’ Roses - 14 kolumn w jednym segmencie. "

Budowa sceny na stadionie w Rybniku rozpocznie się na sześć dni przed występem, 19 sierpnia 2015 roku.

Przed amerykańską sławą pojawią się rodacy Chestera Benningtona i jego kolegów, czyli The Last Internationale oraz dowodzony przez Piotra „Glacę” Mohameda, My Riot.

Bilety na koncert Linkin Park cały czas można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

General Admission 193 zł

Golden Circle 283 zł

Golden Circle Early Entrance 363 zł

Trybuny 223 zł

Premium VIP 699 zł

Wybieracie się na ten koncert?

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Linkin Park