Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

10.02.2020 23:28
Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Lion’s Law, Saints&Sinners, Charage 69, Bachor i The Sandals zagrają już 14 marca 2020 w Krakowie. Zobacz, gdzie kupisz bilety na wydarzenie!

Uwielbiane przez polskich fanów kapele Lion’s Law, Saints&Sinners, Charage 69  w towarzystwie Bachora i The Sandals wystąpią na wyjątkowym koncercie w Krakowie.
Gwiazdy spod znaku Street Punk Oi! ciężko by było zobaczyć gdziekolwiek na jednej scenie, wiec krakowski koncert zapowiada się naprawdę wyjątkowo!

Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 w Krakowie

Na swój jedyny koncert do Polski przyjedzie niezwykle popularna na scenie oi! grupa Lion's Law z Paryża. Zespół w stosunkowo krótkim czasie szturmem podbił serca fanów na całym świecie. Początki istnienia zespołu datują się na kwiecień/maj 2012 roku. Wtedy to muzycy z takich formacji jak: Komintern Sect, Maraboots, Street Poison i Hard Times postanowili stworzyć coś nowego razem.

Przeczytaj także

Ich debiutancki singiel "Watch'Em Die" zdobył entuzjastyczne recenzje, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z Contra Records. W 2013 roku ukazała się pierwsza płyta "A Day Will Come".

Obecnie Lion’s Law  zapowiada kolejny pełnowymiarowy album. Pierwszy singiel nosi nazwę "The Pain, The Blood & The Sword". Płyta ukaże się wiosną 2020 roku i będzie nosić tytuł "Cut The Rope".

Saints&Sinners pochodzą z Pragi i posiadają w Polsce również spore grono oddanych fanów. Kapela występuje w składzie DEGI — gitara, wokal, RYBÍZ — perkusja, chórki oraz PETR - gitara basowa, chórki. Ostatnia płyta zespołu, "Breakway" została wydana w 2016 nakładem KB Records.

Charage 69 to francuski zespół punk rockowy, jeden z bardziej popularnych w tym kraju, powstały w 1993 roku i grający do dziś. Gwiazdom towarzyszyć będą dwa rodzime składy: Bachor i The Sandals.

Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 w Krakowie: Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się już 14 marca 2020 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Start koncertu zaplanowany jest na godzinę 19:00

Ceny biletów prezentują się następująco: przedsprzedaż: 50 zł pierwsze 50 szt, następne bilety 70 zł w dniu koncertu 90 zł i można je kupić przez sieć Ticketmaster, eBilet, EMPIK i Going, a także w sklepach Media Markt, Empik i Saturn w całej Polsce.

Zobacz również: Pankoteka 2020 w Krakowie [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.