30.11.2015 09:23

Lipali w klubie Proxima w Warszawie [GALERIA]

Zespół Lipali wystąpił 29 listopada 2015 roku w klubie Proxima w Warszawie. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wieczoru.

Lipali w klubie Proxima w Warszawie [GALERIA]
foto: Radek Zawadzki / Antyradio.pl

Grupa Tomasza Lipnickiego zagrała przed warszawską publicznością specjalny koncert promujący najnowsze wydawnictwo Lipali, album „Fasady”. Materiał z płyty został wykonany w całości - od „Ludzi 1.2”, przez „Kumulację” i „Wolność”, aż po „Kawy dwie” i „Chłopców”.

Płyta „Fasady” miała premierę 20 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek zespołu nagrany w czteroosobowym składzie - do Lipy, Kulika i Jeleniewskiego dołączył Roman Bereźnicki. W takiej konfiguracji Lipali pojawił się również na warszawskiej scenie.

Zobaczcie, jak grupa Lipy wyglądała w Proximie na naszych zdjęciach:

Album „Fasady” został zarejestrowany w Studio DR w Wiśle pod okiem Szymona Sieńko. Cały proces nagrywania został udokumentowany przez ekipę filmową. Lipa poruszył tym razem w swoich tekstach tematykę poszukiwania własnej tożsamości, wolności, miłości i szczęścia w trudnych, niesprzyjających temu czasach.

W wykonaniu na żywo materiał potwierdził swoją żywiołowość i dojrzałość brzmieniową. Wokalista przekonywał ze sceny liczne grono swoich fanów, że może i słowa jego utworów bywają banalne - ale czyż nie takie jest samo życie?

Byliście na koncercie Lipali?

Jakub Gańko
Tagi: Koncerty Lipali Galeria