22.11.2018 15:20

Live Nation: Unikajcie fałszywych wydarzeń na Facebooku!

Organizator przestrzega przed oszustami, którzy mogą sprzedawać nielegalnie bilety na koncerty po zawyżonych cenach

Koncert
foto: shutterstock.com

Dodając się do wydarzenia na Facebooku mamy pewność, że nic nam nie umknie. Dzięki tej opcji dostajemy powiadomienia o ważnych informacjach od organizatora, jak również sam Facebook informuje nas o zbliżającym się wydarzeniu. Jest to wygodna opcja też dla osób, które często chodzą na koncerty i nie chcą zapomnieć o żadnym muzycznym wydarzeniu.

Live Nation ostrzega przed fałszywymi wydarzeniami na Facebooku

Jak jednak wiadomo w internecie panuje chaos i oprócz oficjalnych wydarzeń stworzonych przez organizatora możemy znaleźć również te stworzone przez przeróżne strony. Niestety na tego typu wydarzeniach mogą pojawić się błędne informacje, o czym alarmuje Live Nation.

W swoim poście na Facebooku firma zwróciła uwagę na ten problem, bowiem na fałszywych wydarzeniach mogą znajdować się przekierowania do stron, gdzie odbywa się nielegalna sprzedaż wejściówek na koncerty.

Ważną informacją dla klientów Live Nation jest też fakt, że od czerwcu 2017 roku pojawiła się możliwość zmiany danych na biletach imiennych. Za odpowiednią opłatę można zmienić imię oraz nazwisko na imiennych biletach. Wystarczy wysłać maila z numerem zamówienia dwa tygodnie przed koncertem. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty