20.06.2018 17:54

Lucky Chops w Krakowie [GALERIA]

Zobaczcie, jak zwariowany zespół wypadł przed krakowską publicznością 19 czerwca 2018 roku.

Lucky Chops w Krakowie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Lucky Chops to nietypowy kwintet dęty. Zespół powstał w 2006 roku w Nowym Jorku. Pięcioosobowy skład charakteryzuje się nieprzeciętną energią i ciekawym brzmieniem, które zaowocowało międzynarodowym sukcesem.

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Występy bardzo szybko zdobyły rzeszę fanów. Za ich sukcesem stoi jednak turysta z Ameryki Południowej, który w marcu 2015 roku opublikował filmik z występem grupy. W zaledwie kilka dni wideo dotarło do milionów ludzi i stało się prawdziwą sensacją!

Poczucie humory, niebanalne aranżacje znanych piosenek na instrumenty dęte - tego wszystkiego mogli doświadczyć fani 19 czerwca 2018 w klubie Kwadrat w Krakowie.

Lucky Chops w Krakowie [GALERIA]

Zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2016 roku i fani zakochali się w Lucky Chops bez pamięci i to ze wzajemnością. Grupa regularnie wraca z koncertami do naszego kraju i oprócz wspomnianego krakowskiego koncertu formacja zaprezentowała się dzień wcześniej w Warszawie, natomiast 20 czerwca 2018 da koncert w Gdańsku.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria