13.11.2016 06:52

Luxtorpeda w Krakowie [GALERIA]

Grupa, która powstała w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha, wystąpiła 12 listopada 2016 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Zobaczcie galerię z tego koncertu.

Luxtorpeda w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Luxtorpeda zaprezentowała swój najnowszy materiał na deskach krakowskiego klubu Kwadrat. Zespół, który obecnie tworzą wokalista i gitarzysta Robert „Litza” Friedrich, wokalista Przemysław „Frencel”, gitarzysta Robert „Drężek”, basista Krzysztof „Kmieta” Kmiecik i perkusista Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak, zaprezentował kawałki z albumu „MYWASWYNAS, który trafił na rynek 1 kwietnia 2016 roku, dokładnie 2 lata po płycie „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki”, a także utwory z poprzednich trzech krążków.

Zespół podziękował za ciepłe przyjęcie swojej krakowskiej publiczności na profilu na Facebooku:

Naszą galerię z występu w klubie Kwadrat znajdziecie poniżej:

W połowie kwietnia 2016 roku Krzysztof „Kmieta” Kmiecik i Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniakodwiedzili redakcję serwisu Antyradio.pl, by opowiedzieć o kulisach powstawania 4. płyty Luxtorpedy. Na najnowszym krążku zespołu, „MYWASWYNAS, znalazło się 11 utworów, a cały longplay promowały single „Pozdrawiamy”, „Zerwali sieć”, „Jak husaria” oraz „Silnalina”.Teledysk do ostatniego z tych numerów został zmontowany z fragmentów nagrań przesłanych przez fanów.

Byliście kiedyś na koncercie Luxtorpedy?

Jakub Gańko
Tagi: Luxtorpeda Koncerty Romana Makówka Galeria