19.12.2015 16:44

Luxtorpeda w Krakowie [GALERIA]

Kapela zagrała dzień po dniu koncerty w klubie Fabryka. Jak na występach bawili się fani? Zobaczcie na naszych zdjęciach.

Luxtorpeda w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

17 oraz 18 grudnia 2015 roku przebiegły w krakowskim klubie pod znakiem mocnego grania. Fani ostrych brzmień byli w pełni usatysfakcjonowani koncertowymi wyczynami Luxtorpedy.

W czwartek na rozgrzewkę przed gwiazdą wieczoru zaprezentowała się metalowa grupa Sarang z Chorzowa, która powstała w 2011 roku. Zespół obecnie promuje swój debiutancki krążek „Prisoners”.

Zobaczcie, jak muzycy tej kapeli skomentowali swój krakowski występ:

Oczywiście publika niecierpliwie czekała na Luxtorpedę, która podczas tych dwóch wieczorów wykonała utwory z całej swojej dyskografii, włącznie z najnowszą „EPką”.

Podczas tego wydarzenia nie obyło się bez niespodzianek. Zespół zaprosił na scenę młodą fankę Emilkę, która zaśpiewała wraz z muzykami utwór Mambałaga pochodzący z krążka „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki”.

Zobaczcie, jak wypadł ten występ:

Kapela dała popis swoich możliwości serwując fanom dużą dawkę dobrej muzyki. Luxtorpeda jak zwykle w mgnieniu oka zawładnęła fanami, którzy zdzierali głos wyśpiewując swoje ulubione utwory.

Zobaczcie, jak wyglądały krakowskie koncerty grupy:

Luxtorpeda rozgrzała publikę do czerwoności. Widzowie tańczyli pogo i nosili na rękach największych śmiałków.

Obejrzyjcie, jak bawili się fani w czasie tych koncertów:

Byliście w Krakowie na koncercie Luxtorpedy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Luxtorpeda Koncerty Romana Makówka Galeria