Łydka Grubasa w klubie Zaścianek w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
02.10.2018 18:00
Łydka Grubasa w klubie Zaścianek w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak Łydka Grubasa wypadła przed krakowską publicznością.

29 września 2018 roku odbył się wyprzedany koncert Łydki Grubasa w Klubie Zaścianek w Krakowie. Lokal przeszedł sporą metamorfozę i to na lepsze, bo scena jest teraz o wiele wyższa, jak również w klubie jest bardzo dobre nagłośnienie.

Grupa prezentuje zwariowaną mieszankę rocka, metalu i bardzo wielu innych, nierzadko zaskakujących gatunków muzycznych. Łydka Grubasa to nie tylko żart, ale i puenta tekstowa, obśmiewająca paradoksy dnia codziennego. Kapela zaprezentowała, oprócz utworów z ostatniej płyty „O-dur C-ból”, również ulubione kawałki fanów z poprzednich albumów - „Bąż Woa” i „Perpetuum Debile”. 

Łydka Grubasa w Klubie Zaścianek w Krakowie [GALERIA]

Jako support przed grupą Łydka Grubasa wystąpiła kapela Jan Niezbendny - półfinalista talent show Must be the music. Jest to zespół, który romansuje z kabaretem. Zobaczcie, jak wypadł koncert kapeli w Krakowie.

Debiut grupy Jan Niezbendny wydany w 2011 roku pod zaskakującym tytułem „The best of” to dziwna opowieść w formie słuchowiska radiowego o Janie Niezbendnym. Teledyski formacji mają ponad pięć milionów odsłon na serwisie YouTube.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.