02.10.2018 18:00

Łydka Grubasa w klubie Zaścianek w Krakowie [GALERIA]

Zobaczcie, jak Łydka Grubasa wypadła przed krakowską publicznością.

Łydka Grubasa w Krakowie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

29 września 2018 roku odbył się wyprzedany koncert Łydki Grubasa w Klubie Zaścianek w Krakowie. Lokal przeszedł sporą metamorfozę i to na lepsze, bo scena jest teraz o wiele wyższa, jak również w klubie jest bardzo dobre nagłośnienie.

Grupa prezentuje zwariowaną mieszankę rocka, metalu i bardzo wielu innych, nierzadko zaskakujących gatunków muzycznych. Łydka Grubasa to nie tylko żart, ale i puenta tekstowa, obśmiewająca paradoksy dnia codziennego. Kapela zaprezentowała, oprócz utworów z ostatniej płyty „O-dur C-ból”, również ulubione kawałki fanów z poprzednich albumów - „Bąż Woa” i „Perpetuum Debile”. 

Łydka Grubasa w Klubie Zaścianek w Krakowie [GALERIA]

Jako support przed grupą Łydka Grubasa wystąpiła kapela Jan Niezbendny - półfinalista talent show Must be the music. Jest to zespół, który romansuje z kabaretem. Zobaczcie, jak wypadł koncert kapeli w Krakowie.

Debiut grupy Jan Niezbendny wydany w 2011 roku pod zaskakującym tytułem „The best of” to dziwna opowieść w formie słuchowiska radiowego o Janie Niezbendnym. Teledyski formacji mają ponad pięć milionów odsłon na serwisie YouTube.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Łydka Grubasa