Łydka Grubasa zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
23.10.2021 17:27
Łydka Grubasa zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 40 Zobacz zdjęcia
Łydka Grubasa zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
23.10.2021 17:27

Łydka Grubasa zagrała w Krakowie. Wydarzenie zapowiadano jako "najgrubszy koncert roku". Ci, którzy liczyli na grubą imprezę, na pewno się nie zawiedli!

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Grupa została założona w 2002 roku w Olsztynie.

Łydka Grubasa zagrała w Krakowie

Pierwotnie zespół ten miał być swoistym "żartem koncertowym" towarzyszącym powstałemu wcześniej zespołowi thrashmetalowemu Respite grającemu w takim samym składzie. Kapela ma na koncie cztery studyjne krążki - "Bąż Woa", "Perpetuum Debile", "O-dur C-ból" oraz "Socjalibacja".
Ich piosenka "Rapapara" została odtworzona w serwisie YouTube ponad 16 milinów razy. Muzyka grana przez zespół określana jest mianem "rocka kulinarno-publicystycznego", będącego mieszaniną rocka, rocka alternatywnego i heavy metalu. Grupa wyróżnia się osobliwymi (często wulgarnymi), humorystycznymi i satyrycznymi tekstami.
Wierni fani kapeli nazywający się "Armią Łydki Grubasa" nie odpuszczają żadnej okazji, by zobaczyć swoich idoli na żywo i dobrze się pobawić. Sprawdźcie, czy grubas pokazał łydkę, a Hipis zabłysną przed publicznością swoją lupą. Zobaczcie galerię z Krakowa!

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.