16.06.2017 16:48

Machine Gun Kelly i Krzysztof Zalewski w Krakowie [GALERIA]

Nie tylko Linkin Park człowiek żyje. Wcześniej na scenie pojawili się przecież Krzysztof Zalewski i Machine Gun Kelly. Zobaczcie zdjęcia z ich występów.

Machine Gun Kelly i Krzysztof Zalewski w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Pisaliśmy już szerzej o koncercie Linkin Park oraz pokazaliśmy Wam zdjęcia zarówno grupy, jak i publiczności. Specjalnie dla Was publikujemy także zdjęcia z występu supportów twórców „Hybrid Theory”.

Jako pierwszy na Tauron Arenie zaprezentował się Krzysztof Zalewski. Ostatnim albumem artysty jest krążek „Złoto” wydany w 2016 roku, który zdołał dotrzeć do 8. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. Materiał promował teledysk „Miłość miłość”, będący zapisem happeningu nawiązującego do twórczości Mariny Abramović z udziałem Natalii Przybysz. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Krzysztofa Zalewskiego:

Później przed publicznością w Krakowie zaprezentował się pochodzący z Teksasu Machine Gun Kelly. Setlista artysty była zdominowana przez kompozycje, które znalazły się na jego ostatnim wydawnictwie, „bloom” z 2017 roku. Raper został wsparty przez zespół instrumentalistów.

Machine Gun Kelly nie oszczędzał się na scenie co i raz przemieszczając się wzdłuż jej długości. W finale, ku uciecze damskiej części publiki, zdjął koszulkę, by dalej oddawać całego siebie wykonywanej muzyce. Nie zabrakło potężnej dawki mocarnych riffów - niekiedy można było odnieść wrażenie, że trafiło się na metalcore'owy koncert.

Kto był najlepszy I dnia Impact Festival 2017?

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria