Majowe koncerty Skunk Anansie się nie odbędą. Muzycy wydali oświadczenie

03.03.2021 12:18
Skunk Anansie Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Grupa Skunk Anansie miała pojawić się w Polsce w listopadzie 2020 roku, potem koncerty przeniesiono na maj 2021. Te również się nie odbędą. 

Grupa Skunk Anansie ma w Polsce wielu oddanych fanów. Można było się o tym przekonać podczas festiwalu Pol'and'Rock, na którym formacja wystąpiła w 2019 roku. Podczas koncertu pod sceną bawiły się setki tysięcy ludzi. I to jak się bawiły! Kolejne możliwości spotkania z charyzmatyczną Skin w Polsce miały pojawić się w listopadzie 2020 roku. Niestety, żaden z koncertów się nie odbył ze względu na koronawirusa.

Skunk Anansie przekłada trasę koncertową z okazji 25-lecia

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie nadal nie pozwala na organizację imprez masowych. Kolejne trasy i festiwale są odwoływane lub przekładane. Nie inaczej musieli postąpić muzycy ze Skunk Anansie, którzy byli zmuszeni po raz drugi przełożyć tourne.

Polecamy

Skin i jej ekipa mieli świętować swoje 25-lecie trasą "Celebrating". W jej ramach zespół miał pojawić się w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu w listopadzie 2020 roku, jednak do żadnego z koncertów nie doszło. Wydarzenia zostały przełożone na maj 2021, a do Polskich miast, które miała odwiedzić kapela, dołączyła jeszcze Łódź i Kraków. Jednak także te koncerty nie odbędą się w planowanym terminie. Muzycy wydali oświadczenie, w którym uspokoili fanów i podali nowe daty występów. 

Dla niektórych z Was może to być zaskoczeniem, ale z przykrością musimy przełożyć daty naszych koncertów. Jesteśmy niewiarygodnie rozczarowani, że nie spotkamy się z Wami przez całe lato, ale naszym priorytetem jest bezpieczeństwo nas wszystkich. Zaufajcie nam, to była dla nas ostateczność.

Skunk Anansie w Polsce w 2022 roku

Grupa Skunk Anansie zagra w Polsce nie na trzech a pięciu koncertach.

  • 4.03.2022 - Wrocław - A2
  • 5.03.2022 - Warszawa - Progresja
  • 6.03.2022 - Gdańsk - Stary Maneż
  • 8.03.2022 - Łódź - Wytwórnia
  • 9.03.2022 - Kraków - Klub Studio

Zakupione wcześniej bilety na koncerty zachowują ważność. Wejściówki nadal możecie kupować za pośrednictwem Eventim. 

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.