02.07.2018 09:57

Mando Diao wystąpi w Polsce w 2018 roku

Kolejny koncert, który zainteresuje niejednego fana rockowych brzmień. Sprawdźcie, gdzie wystąpi Mando Diao.

Mando Diao
foto: shutterstock.com

Mando Diao to szwedzki zespół spod znaku alternatywnego rocka i klasycznego rock'n'rollowego brzmienia. 23 listopada 2018 polscy fani będą mogli zobaczyć zespół w akcji, bowiem Mando Diao wystąpi w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Kapela słynnie z szalonych energetycznych koncertów. Do Warszawy Mando Diao przyjedzie z nowym materiałem, można spodziewać się niezapomnianego widowiska.

mando_nwsltr_

Mando Diao wystąpi w Warszawie

Grupa powstała w 1999 roku w mieście Borlänge, zaś 3 lata później ukazał się debiutancki album „Brind'Em In”. Wówczas zaczęła się międzynarodowa kariera Mando Diao - ponad 1,5 milionów sprzedanych płyt oraz obecność na najważniejszych światowych festiwalach muzycznych.

Do dziś Mando Diao nagrał 8 studyjnych krążków – m.in. „Ode To Ochrasy”, „Give Me Fire”, „Infruset” i „Good Times” oraz tyle samo EP-ek. Najbardziej znane kawałki zespołu to „Dance With Somebody”, „Gloria” czy „Sweet Wet Dreams”. Niektóre z utworów Mando Diao zostały wykorzystane w grze komputerowej EA SPORTS FIFA.

Mando Diao w Polsce w 2018 - bilety

Wejściówki kupicie na na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty