Manowar spełni pragnienia fanów z Polski

Justyna Kierzkowska
01.10.2015 16:23
Manowar spełni pragnienia fanów z Polski Fot. materiały prasowe

Wielbiciele zespołu założonego przez Joeya DeMaio i Rossa Friedmana mogą być zadowoleni. Grupa zgodziła się zagrać jeden z kawałków, który wybiorą polscy fani, na koncercie w Warszawie.

Z okazji warszawskiego koncertu, który odbędzie się 16 stycznia 2016 roku na Torwarze w Warszawie zespół przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów. Dzięki specjalnie przygotowanej sondzie, która została zamieszczona na stronie agencji Prestige MJM, organizatora wydarzenia, można głosować i wybrać utwór, który zostanie zagrany podczas występu.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM potwierdził, że zespół na pewno zagra wybrany przez wielbicieli numer.

Otrzymaliśmy gwarancję od Manowar, że piosenka, która wygra w głosowaniu zostanie zaprezentowana uczestnikom warszawskiego koncertu. Jest to kolejny ukłon zespołu w stronę fanów. Oczywiście jeśli, uczestnicy sondy będą chcieli dodać do tej listy swoją propozycję, to mogą to zrobić, wstawiając odpowiedni komentarz pod postem. Również te głosy będą brane pod uwagę.

Ma to być jedna z niespodzianek, która została przygotowana przez organizatorów wraz z zespołem. W najbliższym czasie ogłoszone zostaną kolejne.

Janusz Stefański z Prestige MJM obiecuje, że w najbliższym czasie będzie wiele akcji związanych z Manowar, które powinny zadowolić fanów.

Można spodziewać się kolejnych konkursów oraz przeróżnych upominków od Królów Metalu.

Manowar wystąpi w Polsce w ramach światowej trasy Gods and Kings.

Manowar plakat Fot. foto: materiały prasowe

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: eBilet.pl, www.prestigemjm.com, Eventim.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki.

Wybieracie się na koncert Manowar w Warszawie?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.