01.10.2015 16:23

Manowar spełni pragnienia fanów z Polski

Wielbiciele zespołu założonego przez Joeya DeMaio i Rossa Friedmana mogą być zadowoleni. Grupa zgodziła się zagrać jeden z kawałków, który wybiorą polscy fani, na koncercie w Warszawie.

Manowar spełni pragnienia fanów z Polski
foto: materiały prasowe

Z okazji warszawskiego koncertu, który odbędzie się 16 stycznia 2016 roku na Torwarze w Warszawie zespół przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów. Dzięki specjalnie przygotowanej sondzie, która została zamieszczona na stronie agencji Prestige MJM, organizatora wydarzenia, można głosować i wybrać utwór, który zostanie zagrany podczas występu.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM potwierdził, że zespół na pewno zagra wybrany przez wielbicieli numer.

"

Otrzymaliśmy gwarancję od Manowar, że piosenka, która wygra w głosowaniu zostanie zaprezentowana uczestnikom warszawskiego koncertu. Jest to kolejny ukłon zespołu w stronę fanów. Oczywiście jeśli, uczestnicy sondy będą chcieli dodać do tej listy swoją propozycję, to mogą to zrobić, wstawiając odpowiedni komentarz pod postem. Również te głosy będą brane pod uwagę. "

Ma to być jedna z niespodzianek, która została przygotowana przez organizatorów wraz z zespołem. W najbliższym czasie ogłoszone zostaną kolejne.

Janusz Stefański z Prestige MJM obiecuje, że w najbliższym czasie będzie wiele akcji związanych z Manowar, które powinny zadowolić fanów.

"

Można spodziewać się kolejnych konkursów oraz przeróżnych upominków od Królów Metalu. "

Manowar wystąpi w Polsce w ramach światowej trasy Gods and Kings.

Manowar plakat

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: eBilet.pl, www.prestigemjm.com, Eventim.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki.

Wybieracie się na koncert Manowar w Warszawie?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Manowar