15.01.2016 14:38

Manowar w Warszawie - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Manowar zagra na Torwarze w Warszawie 16 stycznia 2016 roku. Jeśli wybieracie się na koncert, sprawdźcie najpotrzebniejsze informacje o imprezie.

Manowar w Warszawie - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]
foto: materiały prasowe

Otwarcie bram

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek imprezy został zaplanowany na godzinę 20:30. Przy okazji występu Manowar nie będzie supportu.

Parkingi przy hali

Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking bezpłatny ok. 50 miejsc.

Dojazd

Na teren Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar najlepiej dojechać komunikacją miejską. Do przystanku Rozbrat: 107, 138, 143, 159, 162, 182, 187, 188, 502, 520, N33, N83. Do przystanku Torwar: 138, 141, 151, 155, 171, 182, 188, 185, N25, N75. Godziny odjazdów są dostępne na stronie: www.ztm.waw.pl

Zakup biletów w dniu koncertu

W dniu koncertu będzie można nabywać bilety od godziny 10:00 – w kasach hali Torwar oraz na stronie eBilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl.

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

Gastronomia na koncercie

Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Manowar w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

Bankomaty:

Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia

Szatnia ulokowana będzie w holu głównym. Szatnia będzie odpłatna, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalne pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić m.in.: koszulki, bluzy, torby, kubki oraz płyty.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Manowar