Marduk zagrał trasę po Polsce. Zobaczcie, jak zespół wypadł w Krakowie [ZDJĘCIA]
27.11.2021 16:56
Marduk zagrał trasę po Polsce. Zobaczcie, jak zespół wypadł w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 28 Zobacz zdjęcia
Marduk zagrał trasę po Polsce. Zobaczcie, jak zespół wypadł w Krakowie [ZDJĘCIA]Marduk zagrał trasę po Polsce. Zobaczcie, jak zespół wypadł w Krakowie [ZDJĘCIA]
27.11.2021 16:56

Marduk zagrał w Krakowie z okazji 30-lecia istnienia zespołu.

Załoga szwedzkiego Marduk pod koniec października 2021 ponownie najechała Polskę. Na trasie z okazji 30-lecia istnienia zespołu legiony Marduk wspierali Valkyrja i Doodswens.

Marduk zagrał trasę po Polsce

Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie. Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji i bezkompromisowości.

Polecamy

Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały wizji zespołu i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, Marduk z wielką determinacją parł do przodu. Zobaczcie, jak kapela wypadła podczas koncertu w krakowskim klubie HOL.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.