07.05.2019 11:59

Męskie Granie 2019: Ruszyła przedsprzedaż biletów

13 lipca 2019 roku ruszy jubileuszowa, 10. edycja imprezy Męskie Granie. Koncerty w tym roku odbędą się w 7 miastach w Polsce. 

Festiwal
foto: shutterstock.com

Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych imprez muzycznych w naszym kraju. W 2019 roku cykl koncertów wróci do polskich miast po raz 10. Trasa rozpocznie się 13 lipca 2019 roku w Poznaniu, a finałowy koncert tradycyjnie zaplanowano w Żywcu na 24 sierpnia. 

Męskie Granie: Najlepsze covery
Męskie Granie: Najlepsze covery
Przeczytaj także Najlepsze covery Męskiego Grania. "Początek", "Elektryczny" i inne

Męskie Granie 2019: Gdzie odbędą się koncerty? Kto zagra?

Tegoroczne Męskie Granie odbędzie się w 7 miastach w Polsce. Specjalnie z okazji dziesiątej edycji trasy Męskie Granie stworzono wyjątkową orkiestrę, na czele której staną: Nosowska, Igo, Organek i Zalewski. Hymnem imprezy został singiel "Sobie i Wam".

"

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie projektem zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalizacji koncertowych, zachowując jednak wyjątkowość wydarzenia. Wszystkie miejsca, które odwiedzimy zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby mimo większej liczby gości, zapewnić tak cenioną atmosferę, która towarzyszy Męskiemu Graniu od początku. "

Koncerty Męskiego Grania 2019:

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia

Męskie Granie 2019: Gdzie i za ile kupić bilety?

Już 7 maja 2019 roku o godzinie 12:00 wystartuje przedsprzedaż biletów na wydarzenie. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery wejściówki.

6 czerwca 2019 o godzinie 12.00 wystartuje regularna sprzedaż biletów na wydarzenie. Będą one dostępne w cenie 149 złotych na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery. 

Zobacz też: >>Męskie Granie: Skąd wzięła się nazwa i co oznacza?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Koncerty Męskie Granie