Wiemy już, kto wystąpi na jedynym w tym roku koncercie Męskiego Grania w Żywcu

29.07.2020 07:56
Wiemy już, kto wystąpi na jedynym w tym roku koncercie Męskiego Grania w Żywcu Fot. TRICOLORS/East News/Zdjęcie poglądowe

Męskie Granie w tym roku odbędzie się w nowej formule, dostosowanej do pandemii. Poznaliśmy już skład jedynego koncertu w Żywcu.

Męskie Granie to jedna z najbardziej obleganych imprez muzycznych w Polsce. Wydarzenie od lat cieszy się ogromną popularnością, a wejściówki na koncerty sprzedają się w rekordowym tempie. Nic dziwnego. W skład imprez zawsze wchodzi czołówka polskich artystów, za którymi szaleją słuchacze. W tym roku trasa Męskiego Grania nie mogła zostać przygotowana w standardowej formie.

Męskie Granie 2020 w Żywcu. Kto wystąpi?

Ze względu na pandemię koronawirusa artyści Męskiego Grania nie spotkają się w tym roku twarzą w twarz ze swoimi fanami. Jednak organizatorzy imprezy nie chcą zostawiać słuchaczy z niczym. 8 sierpnia odbędzie się wyjątkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu, który będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem Facebooka oraz YouTube'a.

Przeczytaj także

W sieci pojawiła się już informacja o tym, kto wystąpi na jedynym koncercie organizowanym przez markę Żywiec w tym roku. Chociaż koncerty będą miał inny charakter niż zwykle, jedno pozostanie niezmienne - na scenie pojawi się garść wspaniałych artystów.

Podczas koncertu będziemy mogli zobaczyć członków tegorocznego składu Męskie Granie Orkiestra. Ze swoimi projektami wystąpi Daria Zawiałow w towarzystwie Tomasza Organka, Król oraz Igo z Bass Astral. Zasiadający przed komputerami obejrzą także koncert Nosowskiej, która zapowiedziała duet z młodym raperem - Matą. Na Męskim Graniu nie zabraknie także Dawida Podsiadły.

Przypominamy, że Męskie Granie opublikowało już tegoroczny hymn imprezy. Utwór "Świt" będzie jednym z wielu, które wybrzmią podczas koncertu na żywo organizowanego w Żywcu.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.