21.05.2020 12:50

Męskie Granie 2020 bez koncertów plenerowych! Odbędzie się jednak w innej formule

Męskie Granie 2020 zostało odwołane, podobnie jak inne tego typu koncerty. Organizatorzy nie zostawiają jednak fanów na lodzie i szykują dla nich niespodziankę. 

Męskie Granie
Adam Burakowski/REPORTER/East News (zdjęcie poglądowe)

Męskie Granie co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem fanów muzyki. W tym roku jednak, podobnie jak w przypadku innych koncertów i festiwali, plany organizatorów zostały pokrzyżowane przez koronawirusa. W związku z tym tradycyjna trasa koncertowa Męskiego Grania została odwołana. Organizatorzy nie zostawiają swoich fanów na lodzie i postanowili przygotować dla nich niespodziankę. Tym samym Męskie Granie 2020 odbędzie się, ale w innej formule. 

Męskie Granie 2020 zmienia formułę! Bez koncertów plenerowych

Nasze koncertowe plany legły w gruzach. W te wakacje będziemy musieli obyć się niestety bez dużych festiwali, które odwołały swoje koncerty w związku z koronawirusem.

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska
Przeczytaj także Męskie Granie w czasach pandemii. 70 muzyków zagrało z Nosowską i Miuoshem

Jednym z tego typu wydarzeń jest Męskie Granie, które od 10 lat nieprzerwanie odbywało się w każde wakacje

"

Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością. Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie - mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec, głównego sponsora Męskiego Grania. "

Okazuje się jednak, że twórcy trasy nie chcą zawieźć swoich fanów. Tym samym szykują dla nich pewną niespodziankę. Choć jeszcze nie zdradzili jej szczegółów, zapowiedzieli, że zrobić wszystko, żeby jakoś zadośćuczynić fanom Męskiego Grania tegoroczny brak koncertów. 

"

Postaramy się zrobić wszystko, aby nowa formuła Was nie zawiodła - piszą organizatorzy Męskiego Grania na Facebooku. "

Pierwsze szczegóły dotyczące nowej formuły Męskiego Grania pojawią się w czerwcu, o czym będziemy was informować. Trzymajcie rękę na pulsie!

Zobacz także: OFF Festival 2021 ogłosił pierwszego headlinera. Kto zagra w Katowicach?

Tagi: Koncerty Męskie Granie koronawirus