Metal Hammer Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami na imprezę?

07.05.2020 13:41
Metal Hammer Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami na imprezę? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przeczytajcie oświadczenie organizatorów w związku z odwołaniem Metal Hammer Festival 2020.

Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie odbędzie się kolejna impreza. 4 czerwca 2020 na Metal Hammer Festival 2020 w katowickim Spodku miał zagrać Deftones. Organizatorzy postanowili wydać oświadczenie, w którym wyznali, że fani mocnych brzmień będą musieli poczekać rok na imprezę. Co z zakupionymi biletami? 

Metal Hammer Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami na imprezę?

7 maja 2020 roku organizatorzy Metal Hammer Festival oświadczyli, że niestety impreza się nie odbędzie w 2020. Ustalana jest nowa data festiwalu, która pasowałaby również headlinerowi imprezy, Deftones:

Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, Metal Hammer Festival nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie. Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami - dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez.

Zobacz także: W USA odbędzie się pierwszy koncert zgodnie z zasadami "social-distancing"  

Bilety zakupione na imprezą są dalej ważne, istnieje również możliwość oddania biletów:

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wszystkie bilety zakupione na ten festiwal zachowają swoją ważność. Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w Metal Hammer Festivalu w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu.

Przeczytajcie całe oświadczenie organizatorów Metal Hammer Festival:

Zobacz także: Kolejny europejski kraj wznawia koncerty i festiwale muzyczne. Kiedy ruszą i na jakich zasadach?  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.