19.04.2018 16:06

Metallica w Polsce 2018 - dodatkowa pula biletów

Sprawdźcie, kiedy i jak będziecie mogli kupić bilety na koncert Metalliki w Polsce!

James Hetfield z grupy Metallica
foto: Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa. 18 listopada 2016 roku na rynku ukazał się album Metalliki zatytułowany „Hardwired… To Self-Destruct”. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. 

Europejska część trasy World Wired rozpoczęła się dwoma koncertami w Amsterdamie 4 i 6 września 2017. Metallica wystąpi również w Polsce 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie i supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Metallica w Polsce 2018 - bilety

Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się naprawdę szybko, zatem niejeden spóźniony fan ucieszy się z faktu, że 20 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 pojawi się w sprzedaży dodatkowa pula biletów na LiveNation.pl.

metallica wpis

Metallica z nietypowymi coverami

Podczas ostatnich koncertów Metallica zaprezentowała covery muzyków popularnych w krajach, w których akurat koncertowali. Tym sposobem czeska publiczność usłyszała cover „Jožin z bažin” grupy Banjo Band, zaś fanom w Budapeszcie zaprezentowano „A Legjobb Méreg”.

Metallica zagrała utwory Drafiego Deutschera oraz Petera Schillinga na koncertach w Stuttgarcie, zaś w Szwajcarii wykonała cover Celtic Frost. Wszystko zatem wskazuje, że Metallica również w Polsce zaprezentuje polski numer specjalnie dla wiernych fanów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Koncerty