11.10.2019 10:22

Metalmania Open Air 2020 poszerza skład o kolejne zespoły

Na przyszłorocznej Metalmanii zobaczymy między innymi Mayhem, Candlemass i At The Gates. Do line-upu dołączyli właśnie kolejni wykonawcy.

Truchło Strzygi
foto: materiały prasowe

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się w 2018 roku w katowickim Spodku. Na wydarzeniu wystąpiły zespoły takie jak Emperor, Napalm Death, Asphyx czy Destroyer 666. Tym razem festiwal przeniesie się do stolicy i będzie miał charakter imprezy open air. Metalmania 2020 wystartuje 29 sierpnia na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. 

Metalmania 2020: Razor i Truchło Strzygi w składzie

Jak zapewniają organizatorzy, impreza będzie jednym z najważniejszych wydarzeń  muzycznych przyszłego roku, gdzie zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej. W line-upie festiwalu do tej pory znalazła się  blackmetalowa grupa Mayhem, doomowy zespół Candlemass i At The Gates ze specjalnym setem. 

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Mystic Festival 2020: Kolejnych siedem zespołów dołącza do składu imprezy. Wśród nich Nightwish

Do mocnego już składu dołączyła także thrashmetalowa kapela Razor z Kanady, uważana obok Voivod, Sacrifice oraz Annihilator za członków kanadyjskiej "wielkiej czwórki" gatunku. Oprócz tego na festiwalowej scenie zagra polska formacja - Truchło Strzygi. Muzycy zgrabnie łączą elementy punku i black metalu, a na Metalmanię przygotowali specjalny set koncertowy.

Metalmania 2020: Bilety

Bilety na wydarzenie są już dostępne do kupienia w cenie 180 złotych. Wejściówki kolekcjonerskie można nabyć za pośrednictwem Metal Mind. Bilety są dostępne również na stronach eventim.pl, ebilet.pl oraz Biletin. 

Metalmania 2020: Line-up

  • Mayhem
  • Candlemass
  • At The Gates ("Slaughter of the Soul" 25th Anniversary Set)
  • Razor
  • Truchło Strzygi

Zobacz też: Swans zagrają koncert w Polsce w 2020 roku

Tagi: Koncerty Metalmania