Metric wystąpi w Polsce w 2018 roku
Aleksandra Degórska
17.07.2018 16:31
Metric wystąpi w Polsce w 2018 roku Fot. materiały prasowe

Kanadyjczycy zagrają niebawem w naszym kraju. Kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert Metric?

Warszawa jest jednym z przystanków na obszernej trasie koncertowej kanadyjskiego zespołu Metric. Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć zespół 2 listopada 2018 w klubie Stodoła. Na koncercie formacja wykona nowe utwory z nadchodzącej płyty, która będzie mieć premierę 21 września 2018.

Sprzedaż biletów w cenie 79 złotych ruszy 20 lipca 2018 o godzinie 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.

Po raz pierwszy od ostatnich 3 albumów, gitarzysta Jimmy Shaw nie był współproducentem, decydując się na powierzenie tej roli swojemu pierwszemu współpracownikowi Justinowi Meldal-Johnsenowi, który współpracował m.in. z M83, Beck czy Nine Inch Nails.

Jimmy Shaw tak wypowiedział się na temat współpracy:

Justin był właśnie tym, czego potrzebowaliśmy podczas produkcji tego albumu. Naprawdę widział każdego członka zespołu oko w oko i był w stanie uchwycić to, co każdy z nas potrafi robić najlepiej. Zdałem sobie sprawę, że sam nie mogłem tego zrobić, będąc tak długo w zespole. W końcu mogliśmy skupić się na grze, tak jak na początku. Stworzyliśmy ten album w taki sposób, w jaki nie robiliśmy tego od dłuższego czasu i myślę, że będzie to słychać.

Chociaż nie ujawniono tytułu, grafiki ani listy utworów nadchodzącego albumu, zespół uruchomił kampanię przedsprzedażową na swojej stronie internetowej, oferując wiele różnych pakietów. Fani, którzy zamówili album w przedsprzedaży, otrzymają limitowany winyl „Dark Saturday” bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.