Michale Graves, legendarny ex-wokalista Misfits powraca w maju 2020 na 3 koncerty w Polsce
21.02.2020 15:57
Michale Graves, legendarny ex-wokalista Misfits powraca w maju 2020 na 3 koncerty w Polsce Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Michale Graves, ex-wokalista Misfits, powraca do Polski. Zobacz gdzie i kiedy odbędą się koncerty!

Po wspaniałych koncertach w 2019 współautor i oryginalny wykonawca takich utworów jak "Scream!", "Saturday Night" czy "Dig Up Her Bones" zagra tym razem w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Sprawdź szczegóły wydarzeń!

Michale Graves, ex-wokalista Misfits w Polsce

Misfits to nie tylko prekursorzy horror punk, ale ikona całego gatunku. Michale Graves był jego frontmanem Misfits w ich szczytowym okresie – w połowie lat 90', kiedy zespół nagrał dwa wspaniałe albumy "Famous Monsters" i "American Psycho".

Przeczytaj także

Michale Graves to muzyk, którego żadnemu szanującemu się fanowi sceny horrorpunkowej przedstawiać nie trzeba. Aktualnie kontynuujący solową karierę Graves na koncertach wykonuje zarówno piosenki z płyt nagranych z Misfits, jak również ze swojego bogatego solowego dorobku.  
Muzyk po rozstaniu z Misfits ma się dobrze i swoimi energetycznymi koncertami udowadnia, że również obok jego solowej twórczości fani nie mogą przejść obojętnie. Muzyk obok swojej solowej twórczości na koncertach prezentuje oczywiście utwory z "American Psycho" oraz "Famous Monsters".

Michale Graves, ex-wokalista Misfits w Polsce: Daty, miejsca, bilety

Koncerty odbędą się kolejno:

  • 26 maja 2020 - Poznań, U Bazyla
  • 27 maja 2020 - Warszawa, Pogłos
  • 28 maja 2020 - Kraków, Zet Pe Te

Przedsprzedaż biletów:

  • 60 złotych - pierwsza pula
  • 70 złotych - druga pula
  • 80 złotych - trzecia pula

Bilety dostępne są pod w systemie Ticketos.

Zobacz również: I Prevail na koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.