Motionless in White zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

05.12.2019 13:28
Motionless in White zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. John Rainford / WENN.com/agestock/East News

Motionless in White przyjadą do Polski na jedyny koncert. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na wydarzenie!

Motionless in White grają muzykę określaną jako metalcore, industrial metal czy gothic metal. Grupa została założona w Scranton, w Pensylwanii 2005 roku. Nazwa zespołu pochodzi od tytułu piosenki "Motionless and White" grupy Eighteen Visions.

Motionless in White w Polsce

Motionless in White odwiedzą Polskę w nie byle jakim towarzystwie. Grupę będą wspierać August Burns Red, Bury Tomorrow oraz Crystal Lake.

Jak twierdzi wokalista zespołu Chris "Motionless" Cerulli

Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta „niebieskich kołnierzyków”. Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy i z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji.

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi i wnosi go na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Album "Reincarnate", wydany w 2014 roku, wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu.

Przeczytaj także

Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotował ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify. Motionless in White dzielił sceny z takimi zespołami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrał na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, czy Rock Allegiance. Dyskografię grupy zamyka album "Disguise" z czerwca 2019 roku.

Motionless in White w Polsce: Data, miejsce, bilety

Motionless in White zagra na jedynym koncercie w Polsce 17 czerwca 2020 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Bilety w cenie od 99 PLN dostępne na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w 2020 roku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.