05.12.2019 13:28

Motionless in White zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Motionless in White przyjadą do Polski na jedyny koncert. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na wydarzenie!

Motionless in White
foto: John Rainford / WENN.com/agefotostock/East News

Motionless in White grają muzykę określaną jako metalcore, industrial metal czy gothic metal. Grupa została założona w Scranton, w Pensylwanii 2005 roku. Nazwa zespołu pochodzi od tytułu piosenki "Motionless and White" grupy Eighteen Visions.

Motionless in White w Polsce

Motionless in White odwiedzą Polskę w nie byle jakim towarzystwie. Grupę będą wspierać August Burns Red, Bury Tomorrow oraz Crystal Lake.

Jak twierdzi wokalista zespołu Chris "Motionless" Cerulli

"

Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta „niebieskich kołnierzyków”. Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy i z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji. "

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi i wnosi go na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Album "Reincarnate", wydany w 2014 roku, wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu.

Joe Satriani
Joe Satriani
Przeczytaj także Joe Satriani wystąpi w Polsce w 2020 roku

Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotował ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify. Motionless in White dzielił sceny z takimi zespołami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrał na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, czy Rock Allegiance. Dyskografię grupy zamyka album "Disguise" z czerwca 2019 roku.

Motionless in White w Polsce: Data, miejsce, bilety

Motionless in White zagra na jedynym koncercie w Polsce 17 czerwca 2020 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Bilety w cenie od 99 PLN dostępne na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w 2020 roku

Tagi: Koncerty