Motorhead w Warszawie – bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Magda Słomka
06.07.2015 12:39
Motorhead w Warszawie – bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR] Fot. materiały prasowe

Zespół z Lemmym Kilmisterem na czele wystąpi na warszawskim Torwarze 6 lipca 2015 roku. Mamy dla Was „niezbędnik koncertowicza”!

Motorhead wyruszył w trasę koncertową z okazji 40. rocznicy istnienia zespołu - to właśnie z tej okazji kapela zagości w Warszawie. To jednak nie koniec dobrych wieści. Grupa poinformowała o wydaniu swojego 22. studyjnego albumu. Płyta zatytułowana „Bad Magic” zostanie wydana 28 sierpnia 2015 roku.

Jeśli wybieracie się na koncert brytyjskiego zespołu, mamy dla Was garść przydatnych informacji!

Otwarcie bram

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu gwiazdy wieczoru zaplanowany został na godzinę 20:30. Wcześniej jako support wystąpi zespół Scream Maker.

Parkingi przy hali

Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking płatny ok. 50 miejsc – opłatę należy uiścić w parkomacie.

Dojazd

Lokalizacja hali Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusem miejskim. Od ulicy Czerniakowskiej przystanek Torwar 03 – autobusy linii 141, 171, 185, dodatkowo od ulicy Łazienkowskiej przystanek Torwar 06 – autobusy linii 171 oraz od ulicy Solec przystanek Torwar 04 – autobusy linii 138, 141, 182, 185, 188. 

Zakup biletów w dniu koncertu

Istnieje możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 10:00.Ponadto, bilety w dniu koncertu będzie można kupować w sieci salonów Empik oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, a także w systemie sprzedaży eBilet.

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

Gastronomia

W hali będą znajdować się  punkty gastronomiczne. Pub oraz food-court na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne na kondygnacjach trzeciej i piątej. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Motorhead w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

Bankomaty

Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia

W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie odpłatna – 2 zł za sztukę oraz 5 zł za plecak. Organizatorzy proszą, by nie pozostawiać żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ nie będą brać za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z Motorhead. Stoisko z gadżetami będzie ulokowane w szatni przy wejściu na płytę.

Miłej zabawy!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.