22.07.2016 17:27

Muse zagra na Kraków Live Festival 2016

Brytyjskie trio już niebawem wystąpi w naszym kraju. Kiedy odbędzie się koncert zespołu?

Muse zagra na Kraków Live Festival 2016
foto: East News

Muse słynie z niesamowitego scenicznego show i już niebawem polscy fani będą mogli zobaczyć kapelę na żywo. Formacja zagra w Krakowie 21 sierpnia 2016 roku w ramach one extra day Kraków Live Festival!

Koncert odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Zobaczcie, jak prezentuje się plakat na to wydarzenie:

foto: materiały prasowe

Ostatni krążek kapeli zatytułowany „Drones” ukazał się 8 czerwca 2015 roku i na pewno podczas krakowskiego koncertu nie zabraknie utworów z tego wydawnictwa.

Grupa cyklicznie udostępniała kolejne numery z krążka, które promowane były przez klipy. Mowa tutaj o „Psycho”, „Dead Inside”, „Mercy”, „Reapers”,  „The Handler” czy „Aftermath”.

Posłuchajcie, jak ten repertuar sprawdza się na żywo:

Za inspirację posłużyła wokaliście książka autorstwa profesora Briana Glyna Williamsa zatytułowana „Predators: The CIA's Drone War On Al Qaeda”. Matthew Bellamy przyznał, że był zszokowany tym, co w niej przeczytał:

"

Nie wiedziałem wcześniej, jak wiele jest zastosowań dronów. Zawsze postrzegałem Obamę jako przyjemnego faceta. Jednak czytając książkę dowiadujesz się, że w większość swoich poranków wstaje, je śniadanie i potem schodzi na dół do pokoju, w którym podejmuje decyzje o tym, kogo zabić. Sugeruje się bazując na sieci ludzi, którzy jak wiemy są nierzetelni. "

Osoby posiadające karnety festiwalowe na Kraków Live Festival 2016 wchodzą na teren imprezy bez dodatkowych opłat. Bilet na koncert Muse można zakupić w cenie 239 złotych.

Wybierzecie się na krakowski koncert Muse?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Muse