Mystic Festival 2019: Zdjęcia z koncertu Power Trip, Possessed, Batushka, Crowbar oraz Immolation

01.07.2019 15:44
Mystic Festival 2019: Zdjęcia z koncertu Power Trip,  Possessed, Batushka, Crowbar oraz Immolation Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Podczas Mystic Festival 2019 na plenerowej scenie The Shrine zaprezentowali się: In Twilight's Embrace, Power Trip,  Possessed, Batushka, Entropia, Municipal Waste, Crowbar oraz Immolation. Zobaczcie zdjęcia z wybranych koncertów.

Mystic Festival powrócił na koncertową mapę Polski. Festiwal odbył się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w Krakowie.

Na festiwalu zagrali między innymi Slipknot, Sabaton, Eluveitie, Testament, Amon Amarth, Trivium, Within Temptation, Omnium Gatherum, Vltimas, Soulfly, Powerwolf, In Flames, Lost Society, Hatebreed, Carcass, Emperor i King Diamond

 Mystic Festival 2019: Power Trip

Pochodząca z Dallas w Teksasie formacja Power Trip zachwyciła krakowską publiczność, więc tej galerii nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Jak wynika z Waszych komentarzy pod wcześniejszymi relacjami, był to jeden z najbardziej udanych występów tej edycji festiwalu.

Mystic Festival 2019: Possessed

Possessed powstał w 1983 roku w El Sobrante koło San Francisco. Chyba najważniejszą postacią w zespole jest Jeff Becerra. Muzyk, który uznawany jest za ojca światowego death metalu, nagrał z zespołem dwa uznane za klasyki gatunku albumy: "Seven Churches" oraz "Beyond the Gates".

Przeczytaj także

W 1989 roku Becerra (z zawodu prawnik) został wielokrotnie postrzelony podczas napadu rabunkowego. W następstwie muzyk został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Pomimo kalectwa, Becerra występuje, poruszając się na wózku inwalidzkim, świetnie się przy tym bawiąc i zarażając swoim entuzjazmem publiczność.

Mystic Festival 2019: Batushka

Batushka to kolejny polski zespół metalowy, który przechodzi rozłam. Ze względu na trwający konflikt pomiędzy gitarzystą Krzysztofem Drabikowskim i wokalistą Bartłomiejem Krysiukiem na blackmetalowej scenie mamy aż dwie Batushki.

Mystic Festival 2019: Crowbar

Powstała w 1990 roku kapela miażdży riffami i sekcją rytmiczną oraz przeraża wokalem Kirka, stylistycznie balansując między doomem, stonerem, sludgem, a nawet hardcore punkiem. Zobaczcie jak świetnie wypadł Crowbar w Krakowie:

Mystic Festival 2019: Immolation

Kapela, która zadebiutowała w 1991 roku, płytą "Dawn of Possession" zaprezentowała się na Mystic Festival 2019 drugiego dnia festiwalu. Zespół Immolation, który tworzą wokalista i basista Ross Dolan, gitarzysta Robert Vigna, gitarzysta Bill Taylor i perkusista Steve Shalaty, ma na swoim koncie 10 albumów studyjnych; ostatni z nich, "Atonement", ukazał się w 2017 roku.

 

Byliście na tegorocznej edycji Mystic Festival ?  Który z koncertów podobał się Wam najbardziej?  

Zobacz również: Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.