Mystic Festival 2021 z nowymi gwiazdami. Co to jest za mocarny line-up!

29.10.2020 12:37
Mystic Festival 2021 z nowymi gwiazdami. Co to jest za mocarny line-up! Fot. materiały prasowe/Mystic Festival

Mystic Festival 2021 rośnie w siłę - zgodnie z obietnicą do składu imprezy dołączyły kolejne gwiazdy metalu, takie jak The HU, czy Code Orange. Kto jeszcze wystąpi na imprezie?

Mystic Festival 2021 odbędzie się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku, na postindustrialnym terenie Stoczni. Organizatorzy twierdzą, że impreza będzie trwała nawet jeśli wciąż będą nas obowiązywać aktualne obostrzenia sanitarne. Do składu festiwalu dołączyły natomiast kolejne gwiazdy.

Mystic Festival 2021 - kolejne gwiazdy imprezy

Skład przyszłorocznego festiwalu wzbogacił się m.in. o blackmetalową legendę Mayhem, francuskiego wizjonera i freaka Igorrra, unurzany w bagnach amerykańskiego południa progmetal Baroness i futurystyczną jazdę Code Orange, hymny azjatyckich stepów w wykonaniu The Hu, piwnicznego trolla Mortiisa, a także Kvelertak, skład który przypomniał Norwegom, że metal jest bękartem rock'n'rolla. Będziemy też świętować powrót na scenę Blindead i The Stubs.

Przeczytaj także

W naszym trzydniowym festiwalu oprócz tego wezmą udział przedstawiciele wszystkich odcieni metalu i okolic. Thrash, death metal, stoner, grind, black, groove metal, doom, ale też mroczna elektronika, hardcore i neofolk... Piekło nad zimnym Bałtykiem zgotują również: (0)1914, Alien Weaponry, Azarath, Baest, CzerńDead Lord, Deluge, DopelordDwaal, Fleshworld, Gold, GriftHangman’s Chair, Irfan, Konvent, Lindy-Fay Hella, Maggot Heart, Major Kong, The MateriaMedico PesteMotanka, Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87), OkkultokratiOnly SonsOvo, The Picturebooks, Proscription, Raging Speedhorn, Red Scalp, Rosk, SpaceslugStay Nowhere, TarabanTester GierTruchło Strzygi, Twin Temple i The Vintage Caravan.

Organizatorzy zapowiadają, że kolejne mocne punkty programu Mystic Festival 2021 poznamy już w listopadzie. Wkrótce pojawią się też informacje o scenach i podziale koncertów na poszczególne dni. Przypominamy, że headlinerami imprezy są Judas Priest, Gojira i Mercyful Fate.

Przeczytaj także

Karnety na imprezę można zakupić w cenach:

  • Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
  • Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
  • Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa.

Jeśli jesteście właścicielami karnetu lub biletu jednodniowego na Mystic Festival 2020 i zdecydujcie się go zatrzymać na edycję 2021, otrzymacie od organizatorów specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży.

Festiwal odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 roku w Gdańsku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.