Wiemy już, kiedy odbędzie się Mystic Festival 2023. Niedługo ruszy sprzedaż biletów

04.08.2022 11:03
Mystic Festival Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Organizatorzy ogłosili kolejną edycję Mystic Festival i podali, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

W uszach przestało dzwonić? Rany odniesione w bitwach pod sceną już się zagoiły? Zatem czas na nowy rozdział - 9. edycję Mystic Festival, która odbędzie się w Gdańsku od 7 do 10 czerwca 2023. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Polecamy

Wiemy już, kiedy odbędzie się Mystic Festival 2023. Niedługo ruszy sprzedaż biletów

Całkiem niedawno, bo w dniach 2-4 czerwca 2022 bawiliśmy się na Mystic Festival 2022, a już organizatorzy ogłosili kolejną edycję festiwalu. 9. edycja imprezy odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2023 w Gdańsku.

Już w najbliższy wtorek, 9 sierpnia, do sprzedaży trafią karnety z pierwszej, najtańszej puli Blind Birds, w cenie 599 złotych. Będą to bilety czterodniowe, dostępne do 30 września, albo do wyczerpania puli. Ilość miejsc na Warm Up Day znowu będzie ściśle ograniczona.

Polecamy

Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Sabaton, King Diamond, Nightwish, Mercyful Fate, Opeth i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.