Mystic Festival ogłasza kolejne gwiazdy festiwalu. Wśród nich headliner sceny plenerowej

Joanna Chojnacka
12.12.2018 10:44
Mystic Festival ogłasza kolejne gwiazdy festiwalu. Wśród nich headliner sceny plenerowej Fot. materiały promocyjne

Organizatorzy Mystic Festival 2019 nie zwalniają tempa. Do składu imprezy dołożyli kolejne gwiazdy światowego formatu. Sprawdź, kto zagra na wydarzeniu.

Mystic Festival ma szansę zostać najlepszą metalową imprezą 2019 roku. Organizatorzy zadbali o line-up z najwyższej półki. Już pierwsze ogłoszenie zwaliło fanów nowej fali metalu z nóg, na festiwali zapowiedziano bowiem występ grupy Slipknot. Kolejne informację tylko potwierdziły, że każdy słuchacz ciężkich brzmień, powinien odwiedzić Mystic. Do line-upu dołączył King Diamond, Emperor i Amon Amarth. Oprócz tego na trzech scenach zagra także Trivium, Powerwolf, Carcass i Municipal Waste. A headlinerem drugiego dnia imprezy został Sabaton. Jednak to nie koniec niespodzianek.

In Flames i Soulfly na Mystic Festival 2019

Do składu festiwalu dołączają właśnie cztery kolejne gwiazdy. Headlinerem jeden ze scen imprezy zostali Szwedzi z In Flames, na koncertach pojawi się także Max Cavalera z Soulfly, deathmetalowy Possessed i Hatebreed.

Mystic Festival 2019 - bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie festiwalu. Karnety dwudniowe można nabyć w cenach od 439 do 999 złotych. Ruszyła także sprzedaż biletów jednodniowych w cenach od 269 do 349 złotych.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.