21.05.2018 16:09

Na Castle Party 2018 będzie można obejrzeć widowisko teatralne „27 krótkich spojrzeń”

Z okazji 25-lecia festiwalu organizatorzy przygotowali kolejną niespodziankę dla fanów, którzy przyjadą do zamku w Bolkowie. Co nas czeka w dniach 12-15 lipca 2018?

Na Castle Party 2018 będzie można obejrzeć widowisko teatralne „27 krótkich spojrzeń”
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Poza bardzo mocnym składem tegorocznej edycji, Organizatorzy tegorocznego Castle Party postanowili przygotować kilka niespodzianek dla miłośników gotyckich klimatów. Edycja imprezy w 2018 roku będzie trwała o jeden dzień dłużej, a poza koncertami gwiazd odbędzie się wiele imprez towarzyszących. 

Widowisko teatralne na Castle Party 2018

Jedną z imprez, które będą nowością podczas festiwalu, jest plenerowe widowisko teatralno - taneczne „27 krótkich spojrzeń”. Realizuje je zespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie, zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. 
W spektaklu ogromną rolę odgrywa taniec; za jego pomocą aktorzy opowiedzą historię o spotkaniu z drugim człowiekiem i tęsknocie za bliskością. Widowisko będzie realizowane przedstawienie zarówno poziomie publiczności, jak i w powietrzu - w przywieszeniu na linach, tym razem na ścianie bolkowskiego zamku. Wydarzeniu będzie towarzyszyć klimatyczna muzyka, efekty wizualne oraz tekst, który poprowadzi widzów przez całą przedstawioną przez artystów historię.

Castle Party 2018

Festiwal odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2018 na terenie bolkowskiego zamku. Dotychczas organizatorzy potwierdzili między innymi występy grup Samael, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Agonoize, Theatre of Hate, Tyske Ludder, Made In Poland, Grausame Tochter, The House of Usher, Escape with Romeo, Traitrs, Gothminister, Department. Sensacją może też być występ szwedzkiego zespołu Shining, którego wokalista samookalecza się na scenie przed publicznością. 
Zobaczcie jak było na festiwalu Castle Party 2017:

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu odnaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Castle Party (castleparty.com).

Romana Makówka
Tagi: Castle Party