02.07.2018 17:11

Najwierniejsi fani grupy Pearl Jam będą koczować 2 dni pod stadionem w Krakowie czekając na koncert

Pearl Jam zagra 3 lipca 2018, ale polscy fani już czekają pod Tauron Arena Kraków, by zająć najlepsze miejsca.

Fani Pearl Jam pod stadionem w Krakowie
foto: Michał Koch

Pearl Jam może pochwalić się naprawdę wiernymi fanami, którzy jeżdżą za zespołem i nie omijają żadnego koncertu. Jednym z 14 przystanków trasy po Europie w wakacje 2018 będzie Tauron Arena Kraków.

Pearl Jam zagra w Krakowie 3 lipca 2018 i okazuje się, że polscy fani już od 2 lipca 2018 czatują pod stadionem. Wszystko po to, żeby zdobyć jak najlepsze miejsce pod sceną. Nic nie jest w stanie ich zniechęcić - nawet kiepska pogoda.

Fani grupy Pearl Jam koczują pod stadionem w Krakowie

Tę niecodzienną sytuację skomentował dla Antyradio.pl jeden z zagorzałych polskich fanów grupy Pearl Jam, Michał Koch, który znajduje się również w grupie czekających:

"

Polscy fani Pearl Jam jeżdżą za zespołem po całej Europie - koncerty w Amsterdamie, Padwie czy Pradze. Krakowski koncert jest szczególny, gdyż to pierwszy halowy koncert Pearl Jam w Polsce od 18 lat. Polskie Touring Tribe zapełni całą Tauron Arenę już 3 lipca. "

Michał Koch był prawie na wszystkich występach z całej trasy Live 2018: Europe Tour!, pojechał także do Londynu na koncert, który niestety się nie odbył. Po występie Pearl Jam w Pradze 1 lipca 2018 polscy fani od razu pojechali do Krakowa.

foto: Michał Koch
foto: Michał Koch

Jak widać fani jakoś sobie dają radę i nawet zamówili pizzę z dostawą pod stadion. Prawdziwy wielbiciel grupy zrobi wszystko dla swojego ukochanego zespołu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Pearl Jam