31.07.2015 11:56

Nazareth wystąpi w Polsce!

Zespół zagra w Warszawie w klubie Progresja 11 października 2015 roku. Dowiedzcie się więcej o koncercie legendy hard rocka w naszym kraju!

Nazareth wystąpi w Polsce!
foto: materiały prasowe

Grupa, która powstała w 1968 roku powraca do Polski w ramach jesiennej europejskiej trasy „Changing Times”. Zespół wystąpi z nowym wokalistą, znanym z Krokus czy Tokyo Blade, Carlem Sentance, który zajął miejsce Dana McCafferty'ego. Sentance ma również na koncie koncerty z takimi tuzami, jak Geezer Butler (Black Sabbath), Paul Chapman (UFO), Vinny Appice (Dio, Black Sabbath), czy Don Airey (Deep Purple).

Tak basista Nazareth, Pete Agnew, mówił o początkach współpracy z Sentance:

"

Carl przyszedł na przesłuchanie i rzucił nas na kolana w połowie pierwszego utworu. Już wtedy zaoferowaliśmy mu pracę, a on ją przyjął. Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo pragniemy wkroczyć do studia żeby zacząć próby, ale musimy trochę poczekać ze względu na wcześniej podjęte zobowiązania naszego nowego wokalisty. "

Przed Nazareth wystąpi dwóch wykonawców. Nasz rodzimy Traffic Junky oraz Luke Gasser. Organizatorzy zapraszają na koncert od godziny 18:00.

Zobaczcie jak prezentuje się plakat tego wydarzenia i poznajcie ceny biletów:

plakat

Ceny biletów:

120zł - w przedsprzedaży

140zł - w dniu koncertu

Wybieracie się na polski występ Nazareth?

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty Nazareth