Nergal ponownie wystąpi na Wacken Open Air. Z kim zagra tym razem?

24.12.2019 12:29
Nergal ponownie wystąpi na Wacken Open Air. Z kim zagra tym razem? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach kalendarza adwentowego ujawniono kolejne kapele, które wystąpią na Wacken Open Air 2020. Wśród nich jest mocny, polski akcent!

Me And That Man w odświeżonym składzie i z nową muzyką powraca do koncertowania. Muzycy zapowiedzieli 9 koncertów w Polsce, a w ramach kalendarza adwentowego zapowiedziano ich występ na największym i najstarszym metalowym festiwalu na swiecie - Wacken Open Air 2020.

Me And That Man zagra na Wacken Open Air

31. edycję festiwalu Wacken Open Air zaplanowano na 30 lipca 2020 roku, a wydarzenie ma trwać do 1 sierpnia. 75 tysięcy wejściówek na imprezę wyprzedało się w niecałą dobę, a karnety zakupili festiwalowicze z 83 krajów.

Przeczytaj także

Nergal z Me And That Man zaprezentują na festiwalu materiał z nadchodzącego albumu. Wśród nich będzie między innymi utwór "Run With The Devil" promujący krążek

Singiel doczekał się wyreżyserowanego przez Romana Przylipiaka klipu. W utworze gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Utwór nazywa się "Run With The Devil", a ilustrujący go, zainspirowany niepowtarzalną atmosferą filmowych klasyków Quentina Tarantino.

Wacken Open Air: Kolejna nominacja do European Festival Awards

European Festival Awards to coroczny, prestiżowy plebiscyt, który po raz pierwszy odbył się w 2010 roku. Ma on celu wyłonić najlepsze imprezy minionego sezonu festiwalowego z terenu całej Europy. Festiwal Wacken Open Air zdobył w ubiegłym roku zaszczytny tytuł Best Major Festival.

W tym roku prócz Wacken Open Air nominowanych jest jeszcze kilka imprez niemieckiego organizatora: Wacken Winter Nights, Hamburg Metal Dayz, Full Metal Cruise, Full Metal Holiday oraz Werner Rennen.

Zobacz również: Saxon, giganci metalu, zagrali na Wacken Open Air 2019
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.