06.12.2019 14:22

Nergal zapowiada 9 koncertów Me And That Man w Polsce i prezentuje singiel zespołu

Me And That Man w odświeżonym składzie i z nową muzyką powraca do koncertowania. Muzycy zapowiedzieli 9 koncertów w Polsce.

Adam Darski
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Po opublikowaniu debiutanckiego krążka "Songs of Love and Death" w 2017 roku, dowodzony przez lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego, Me And That Man wraca w nowej postaci oraz z nową muzyką. W kwietniu zespół rusza w polską trasę koncertową "New Tour, New Songs, Same Shit 2020". Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist, Mùlk oraz gość specjalny - Jørgen Munkeby z norweskiej formacji Shining.

Me And That Man zagra trasę po Polsce

Muzycy pojawią się w 9 miastach w Polsce. Trasa rozpocznie się 2 kwietnia 2020 roku we Wrocławiu, a jej finał przypadnie na koncert w Katowicach 19 kwietnia przyszłego roku. Artyści zaprezentują materiał z nadchodzącego albumu. Wśród nich będzie między innymi utwór "Run With The Devil" promujący krążek.

Behemoth
Behemoth
Przeczytaj także Nergal przez lata był stalkowany: Kobieta uporczywie mnie nękała, ubliżała mnie i moim bliskim

Singiel doczekał się wyreżyserowanego przez Romana Przylipiaka klipu. W utworze gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Utwór nazywa się "Run With The Devil", a ilustrujący go, zainspirowany niepowtarzalną atmosferą filmowych klasyków Quentina Tarantino.

Klip ukazuje perypetie uwolnionego z bagażnika samochodu Jørgena, który rozpoczyna swój „bieg z samym diabłem”, czyli z Nergalem. Od spotkania w ponurej uliczce, szaleńczej jazdy autostradą, aż do klubu, w którym zespół występuje przed rozentuzjazmowanym tłumem – to wszystko można zobaczyć w nowym teledysku Me And That Man. Oprócz tego spostrzegawczy widz będzie miał do czynienia z różnymi tajemniczymi wskazówkami, symbolami, ukrytym przekazem.

Nergal o „Run With The Devil”:

"

To była świetna zabawa! Kiedy zacząłem planować klip do tego utworu, chciałem stworzyć coś więcej, niż zwykły teledysk - chciałem stworzyć film muzyczny, który rozpoczyna się w momencie, w którym przerwano „Nightride”. Ale nie bierzcie tego wszystkiego zbyt poważnie – przy pomocy pewnych metafor składamy do grobu naszą przeszłość, bo teraz nadchodzi czas na nowe. Ten klip to bardzo dobry sposób na przedstawienie kolejnego wcielenia M&TM… ale co będzie dalej? Przygotujcie się na mnóstwo zaje*istych rzeczy!  "

Me And That Man - New Tour, New Songs, Same Shit 2020:

  • 02.04 Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 03.04 Szczecin, Kosmos
  • 04.04 Gdańsk, Stary Maneż
  • 05.04 Toruń, Lizard King
  • 15.04 Warszawa, Palladium
  • 16.04 Kraków, ZetPeTe
  • 17.04 Poznań, Tama
  • 18.04 Gostyń, Hutnik
  • 19.04 Katowice, P23

Przedsprzedaż biletów na trasę wystartuje we wtorek, 10 grudnia 2019 roku o godzinie 11:00.

Zobacz też: Nergal zmyślił historię o wyrzuceniu z YMCA za koszulkę metalowej kapeli 

Tagi: Koncerty Adam Nergal Darski