Nergal zapowiada 9 koncertów Me And That Man w Polsce i prezentuje singiel zespołu

06.12.2019 14:22
Nergal zapowiada 9 koncertów Me And That Man w Polsce i prezentuje singiel zespołu Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Me And That Man w odświeżonym składzie i z nową muzyką powraca do koncertowania. Muzycy zapowiedzieli 9 koncertów w Polsce.

Po opublikowaniu debiutanckiego krążka "Songs of Love and Death" w 2017 roku, dowodzony przez lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego, Me And That Man wraca w nowej postaci oraz z nową muzyką. W kwietniu zespół rusza w polską trasę koncertową "New Tour, New Songs, Same Shit 2020". Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist, Mùlk oraz gość specjalny - Jørgen Munkeby z norweskiej formacji Shining.

Me And That Man zagra trasę po Polsce

Muzycy pojawią się w 9 miastach w Polsce. Trasa rozpocznie się 2 kwietnia 2020 roku we Wrocławiu, a jej finał przypadnie na koncert w Katowicach 19 kwietnia przyszłego roku. Artyści zaprezentują materiał z nadchodzącego albumu. Wśród nich będzie między innymi utwór "Run With The Devil" promujący krążek.

Przeczytaj także

Singiel doczekał się wyreżyserowanego przez Romana Przylipiaka klipu. W utworze gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Utwór nazywa się "Run With The Devil", a ilustrujący go, zainspirowany niepowtarzalną atmosferą filmowych klasyków Quentina Tarantino.

Klip ukazuje perypetie uwolnionego z bagażnika samochodu Jørgena, który rozpoczyna swój „bieg z samym diabłem”, czyli z Nergalem. Od spotkania w ponurej uliczce, szaleńczej jazdy autostradą, aż do klubu, w którym zespół występuje przed rozentuzjazmowanym tłumem – to wszystko można zobaczyć w nowym teledysku Me And That Man. Oprócz tego spostrzegawczy widz będzie miał do czynienia z różnymi tajemniczymi wskazówkami, symbolami, ukrytym przekazem.

Nergal o „Run With The Devil”:

To była świetna zabawa! Kiedy zacząłem planować klip do tego utworu, chciałem stworzyć coś więcej, niż zwykły teledysk - chciałem stworzyć film muzyczny, który rozpoczyna się w momencie, w którym przerwano „Nightride”. Ale nie bierzcie tego wszystkiego zbyt poważnie – przy pomocy pewnych metafor składamy do grobu naszą przeszłość, bo teraz nadchodzi czas na nowe. Ten klip to bardzo dobry sposób na przedstawienie kolejnego wcielenia M&TM… ale co będzie dalej? Przygotujcie się na mnóstwo zaje*istych rzeczy! 

Me And That Man - New Tour, New Songs, Same Shit 2020:

  • 02.04 Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 03.04 Szczecin, Kosmos
  • 04.04 Gdańsk, Stary Maneż
  • 05.04 Toruń, Lizard King
  • 15.04 Warszawa, Palladium
  • 16.04 Kraków, ZetPeTe
  • 17.04 Poznań, Tama
  • 18.04 Gostyń, Hutnik
  • 19.04 Katowice, P23

Przedsprzedaż biletów na trasę wystartuje we wtorek, 10 grudnia 2019 roku o godzinie 11:00.

Zobacz też: Nergal zmyślił historię o wyrzuceniu z YMCA za koszulkę metalowej kapeli 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.