Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce w 2022 [MIEJSCE, DATA, BILETY]

26.05.2021 11:56
Nick Cave zagra w Polsce Fot. Jacek Piski/REPORTER/East News

Sprawdźcie, kiedy Nick Cave ponownie pojawi się w Polsce. Sprzedaż biletów ruszy już niebawem!

Nick Cave & The Bad Seeds zagrają latem 2022 roku w Polsce aż dwa razy, dając pierwsze koncerty po czteroletniej przerwie. Gdzie i kiedy będziemy mogli zobaczyć Nicka Cave'a na żywo?

Polecamy

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce w 2022 [MIEJSCE, DATA, BILETY]

Artysta z zespołem pojawi się 7 sierpnia 2022 w Arenie Gliwice i 8 sierpnia 2022 w ERGO ARENIE Gdańsk / Sopot. Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się 27 maja 2021 o 10:00 Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 28 maja 2021 o 10:00. Co ważne, wszystkie bilety na koncert w Gliwicach zakupione na wcześniejszy termin wydarzenia zachowują ważność.

Założony po rozpadzie The Birthday Party w 1982 roku zespół do tej pory wydał 17 albumów studyjnych, poczynając od „From Her To Eternity” w 1984 roku, po najnowszą płytę Bad Seeds „Ghosteen”, która została powszechnie przyjęta jako ich najlepsze wydawnictwo. Nick Cave & The Bad Seeds, jeden z najbardziej uznanych przez krytyków artystów, sprzedał do tej pory ponad 5 milionów albumów na całym świecie. Ich wpływ był głęboki i daleko idący, a wielu artystów opisuje ich twórczość jako ogromną inspirację. Nick Cave & The Bad Seeds nadal pozostają niezrównanym zespołem koncertowym i przeciwstawiają się oczekiwaniom.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.