Nick Cave odwołał całą trasę koncertową. Co z zakupionymi biletami na polski występ?

07.12.2020 13:03
Nick Cave Fot. Jacek Piski/REPORTER

Nick Cave and The Bad Seeds nie zagrają w Polsce w 2021. Sprawdźcie, co z zakupionymi biletami na polski koncert.

Z powodu pandemii koronawirusa, Nick Cave był zmuszony do przeniesienia swoich koncertów na 2021 rok, co obejmowało również polski występ. Niestety muzyk właśnie poinformował o odwołaniu całej trasy koncertowej. Co z zakupionymi biletami?

Polecamy

Nick Cave odwołał całą trasę koncertową. Co z zakupionymi biletami na polski występ?

7 grudnia 2020 na social mediach Nicka Cave'a and The Bad Seeds pojawiła się informacja o odwołaniu trasy. Co za tym idzie, niestety nie zobaczymy muzyka w Gliwicach 10 maja 2021, jak to planowano wcześniej. Organizator imprezy Alter Art poinformował fanów Nicka Cave'a, że będzie kontaktował się z właścicielami biletów mailowo.

W ramach wyżej wspomnianej trasy koncertowej Nick Cave miał promować swój album "Ghosteen". Tymczasem 20 listopada 2020 ukazała się nowa płyta „Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace”. Materiał, który znalazł się na krążku został nagrany w czerwcu 2020 roku. Cave wykonał samotnie przy fortepianie przekrojowy materiał - od wczesnych utworów Bad Seeds i Grinderman, aż po kompozycje z najnowszego albumu Nick Cave & the Bad Seeds, „Ghosteen”.

Artysta początkowo planował nagrać zdekonstruowane wersje piosenek w studio, lecz pandemia sprawiła, że postanowił je również sfilmować. Film można było zobaczyć online w lipcu.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.