14.08.2015 17:48

Nickelback odwołał koncert w Łodzi!

Zaplanowany na 13 października 2015 roku występ kanadyjskiej grupy w Atlas Arenie w Łodzi nie odbędzie się. Co się stało?

Nickelback odwołał koncert w Łodzi!
foto: John R. Kennedy / Splash News / East News

W grudniu 2014 roku informowaliśmy Was o koncercie zespołu Nickelback w Polsce. Niestety, z przyczyn zdrowotnych wokalista grupy, Chad Kroeger, nie jest w stanie występować. Zespół zdecydował się odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 6 miesięcy do przodu.

nic

Lekarze zdiagnozowali u wokalisty torbiel na krtani, która musiała zostać usunięta operacyjnie. Już w czerwcu 2015 roku kapela ogłosiła, że niestety musi zrezygnować z koncertów po Ameryce Północnej. Chad wyraził żal, że nie może wziąć udziału w występach.

"

Zdecydowanie nie jestem zachwycony perspektywą milczenia przez kolejne tygodnie, kiedy mógłbym dla was grać. Polegam teraz na swoim lekarzu i jego zespole, którzy pomagają mojemu głosowi wrócić do dobrej formy tak szybko, jak to tylko możliwe. "

Kanadyjczycy mieli przyjechać do Polski w ramach trasy promującej płytę „No Fixed Address” wydaną w listopadzie 2014 roku. Muzycy dziękują fanom za wsparcie i zapewniają, że powrócą na scenę najszybciej, jak się da.

Wokaliście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a publiczności cierpliwości w wyczekiwaniu na ogłoszenie koncertu Nickelback w naszym kraju.

Magda Słomka
Tagi: Nickelback Koncerty